طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

غرفه نمایشگاهی مواد غذایی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

غرفه سازی و غرفه آرایی نمایشگاه

ساخت یک غرفه نمایشگاهی برای یک شرکت یا یک برند اهمیت خیلی زیادی دارد به این منظور که از نظر تبلیغاتی  کمک بزرگی به شناخته شدن شرکت ویا برند میکند و این موضوع تا حدی فراگیر شده که رقابت بر سر این مساله به صورت روز افزون قابل مشاهده میباشد.

اهمیت غرفه آرایی

از انجایی که غرفه ارایی نمایشگاهی یکی از روش های باالقوه ی تبلیغات ومعرفی  شرکت ویا محصولات است هر ساله هزینه زیادی صرف همین غرفه ارایی نمایشگاهی میشود و در این رابطه شرکت های مطرح ویا تازه تاسیس با هم رقابت میکنند  ومنظره های جالب و دیدنی را پیش چشم بازدید کنندگان  به وجود می اورند.  

غرفه نمایشگاهی مواد غذایی

مواردی که باید در غرفه  آرایی مواد غذایی باید به آن ها توجه کنید:

 

اول موقعیت جغرافیایی غرفه در نمایشگاه 

 اینکه سعی کنید جایی را انتخاب کنید که تقریبا رفت آمد بیشتری  در آن نواحی صورت میگیرد و به صورت ناخوداگاه از غرفه بیشتر بازدید می شود .

نکته بعدی که باید مد نظر قرار دهید ساخت غرفه است:

 ساخت ویا نوع واندازه غرفه باید به صورتی باشد که که با کار و فعالیتتان تناسب کامل داشته باشد اگر به این صورت نباشد ممکن است بازتاب منفی داشته باشد.معمولا برای غرفه های مواد غذایی باید حد اقل به اندازه ی میز کانتر که نمونه هایی از مواد غذایی را برای تست کردن روی آن قرار دهند، فضا وجود داشته باشد.

غرفه نمایشگاهی مواد غذایی

مضوع بعدی دیزاین غرفه است :

که برای این موضوع باید در انتخاب طراح دقت کنید وغرفه ارایی یا دیزاین باید به شکلی باشد که  نظر شرکت کنندگان نمایشگاه را بر انگیزد و سبب شود که افراد بیشتری تمایل به بازدید از غرفه را داشته باشند و دیگران را نیز تشویق کنند.

برای غرفه های مواد غذایی سعی کنید از تصاویر محصولاتتان استفاده کنید.می توانید برای بهتر نشان دادن و یا تاثیر گذار تر بودن  این تصاویر از انواع مختلف استند ها کمک بگیرید و یا نور پردازی  حرفه ای انجام دهید.

 

به رنگ ها توجه کنید

رنگ ها رابطه مستقیم با احساسات ما انسان ها دارند بنابر این انتخاب رنگ مناسب در غرفه ارایی نمایشگاهی سبب جلب توجه افراد حاضر در نمایشگاه  میشود.ممکن است  نمایشگاهی که برگزار می شود  فقط در سطح شهری ویا کشوری نباشد و بین المللی باشد، باید سعی کنید رنگ هایی که مشترکا در فرهنگ همه جنبه های منفی دارد را ، از  طراحی خود حذف کنید.

غرفه نمایشگاهی مواد غذایی