طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی جعبه شیرینی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

منظور از طراحی جعبه با فرم جعبه شیرینی این است که یک سری جعبه طراحی کنیم که در تکه هستند، یک تکه در و دیگری خود جعبه است ، و این دو از یکدیگر مجزا می باشند.برای طراحی این جعبه ها بد نیست به یکسری نکته توجه کنیم ویا بعضی از کاربرد های آن ها را بدانیم.

طراحی جعبه شیرینی

کاربرد جعبه های به فرم جعبه شیرینی

این نوع جعبه ها به دلبل اینکه دارای در پوش هستند ، دامنه ی کاربردی وسیعی در هر صنف و یا زمینه ای دارند. برای نمونه چند مورد را ذکر می کنیم.

همان جعبه های شیرینی

جعبه ی هدیه

جعبه ی طلا و جواهر

جعبه ی ساعت

جعبه های لباس و...

رنگ جعبه ها

باید بدانید که می خواهید برای چه کاری جعبه طراحی کنید ، زیرا این نکته اهمیت زیادی دارد و در انتخاب رنگ به شما کمک می کند.باید سعی کنید نگ هارا متناسب با کاری که قرار است جعب ها را در آن استفاده کنید انتخاب کنید. هیچ الزامی وجود ندارد ولی برای نمونه، برای رنگ  جعبه های ساعت معملا از رنگ های تیره استفاده می کنند واین انتخاب یک حس اعتماد و مدرن بودن را در ذهن مشتری ایجاد می کند.باید از این خاصیت روانشناسی رنگ ها برای ایجاد حس های مختلف در مشتری به نفع خودتان استفاده کنید.

 

 

طرح جعبه ها

گاهی اوقات فقط از یک رنگ ساده برای طراحی جعبه استفاده نمی کنند.بعضی از کارها نیاز به این دارند که جعبه های طرح دار استفاده کنید.برای مثال برای طراحی جعبه های لباس های مردانه  معمولا یک رنگ ساده به همراه مارک یا لوگوی  تولید کننده لباس استفاده می شوند. یا مثلا یک سری  جعبه های تزئینی  که جدیدا دوباره طراف داران زیادی پیدا کرده اند با طرح های گلدار به سبک پارچه ای قدیمی هستند که به دلیل حس نوستالژیکی که ایجاد کرده اند ، واقعا محبوبیت زیادی در میان خریداران پیدا کرده اند.این یعنی یک ایده ی خلاقانه .

طراحی جعبه شیرینی

ابعاد جعبه ها

این جعبه ها چون در هر زمینه ای استفاده می شوند ،از طلا و جواهر گرفته تا لباس و انواع و اقسام هدیه ها، با هر سایزی موجود میباشد و بنا به نیاز به راحتی می توانید آن ها را تهیه کنید.