طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی جعبه ساندویچ در از بالا

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

در اکثر مواقع بسته بندی کالا، معرف محصول و کیفیت کالا است. به همین علت، طراحی جعبه های بسته بندی به عنوان اصلی مهم، در بازاریابی شرکت ها و فعالیت صاحبان کسب و کار قرار گرفته و از این طریق با خریداران ارتباط برقرار می نمایند. از جعبه بسته بندی کالا، برای برقراری ارتباط با خریداران، تبلیغ محصولات، استفاده آسان مشتری از کالا، حفاظت محصول در برابر آسیب، انبار کردن، ارسال کالا ، درج نام، خواص، مشخصات فنی و شیمیایی، تاریخ مصرف، قیمت، طـریقه مصرف و نگهداری صحیح، محافظت کالا تا زمان مصرف و ... استفاده می شود. بهترین روش برای محافظت و جلوگیری از فساد مواد غذایی، استفاده از جعبه های بسته بندی مواد غذایی است.

طراحی جعبه ساندویچ در از بالا

جعبه ساندویچ:

برای ساخت جعبه ها از مقوا، چوب، فلز ویا اجناس فانتزی استفاده می کنند. اما برای ساخت جعبه ساندویچ از جعبه های مقوایی استفاده می شود.

طراحی جعبه ساندویچ در از بالا

به منظور تولید جعبه ساندویچ، استفاده از مواد اولیه مضر، فاقد حفاظت از امنیت غذایی مصرف کنندگان و فاسد کننده اقلام خوراکی ممنوع است. در جعبه های ساندویچ، چاپ افست بیش از هر چاپی کاربرد دارد، علاوه بر این جعبه های سفارشی را با بکارگیری ترکیبی از چاپ و جلوه های ویژه ارائه می کنند و
از چاپ تامپو در مواردی که قصد انتقال تصویر و نوشته را به روی جعبه محصول دارید استفاده می شود. همچنین چاپ های دیگر همچون سیلک، طلا کوب، ترموگرافی و… نیز بیشتر جنبه تکمیلی و ایجاد جلوه های ویژه در ارائه بسته بندی مطلوب دارند.

طراحی جعبه ساندویچ در از بالا

جعبه های ساندویچ، بر طبق نیاز محصول می بایست  به گونه ای طراحی شوند که توامان، امکان استفاده در فضای داخلی رستوران یا بیرون بر را داشته باشند.

طراحی و چاپ جعبه ساندویچ در از بالا:

طراحی جعبه ساندویچ بر اساس اندازه جعبه، کیفیت درخواستی، تعداد چاپ یا تیراژـ به منظور تعیین دستگاه چاپ مورد نیاز- ، رنگ بافت یا زمینه و .. انجام می شود. جعبه ساندویچ متناسب با نوع سفارش مشتری در ابعاد کوچک، بزرگ و خانواده و در طرح های مختلف، تولید می شوند. طراحی جعبه های ساندویچ می بایست مهیج بوده و مشتریان را به سفارش بیشتر ترغیب کند. استفاده از رنگی مانند نارنجی، در طراحی جعبه ساندویچ نیز به همین علت صورت می گیرد. یکی از طرح های خلاقانه برای جعبه ساندویچ، جعبه ساندویچ در از بالا بوده که مورد قبول و مصرف بسیاری از سفارش دهندگان می باشد. با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی روز و همچنین مهارت افراد مجموعه طراحی و چاپ، جعبه ساندویچ در از بالا، با اشکال و قالب های خاص و سفارشی تولید می گردد.

طراحی جعبه ساندویچ در از بالا