طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی و چاپ جعبه پیتزا

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

خوب می دانیم که بسته بندی محصولات یکی از المان های تبلیغاتی مهم به شمار می آید و فقط یک پوشش ساده نیست.اهمیت این مسئله بازار رقابت را برای طراحان نیز به شدت داغ کرده است.

طراحی و چاپ جعبه پیتزا

جنس جعبه پیتزا

جعبه های پیتزا را معمولا از نوعی مقوا به نام دوبلکسی تهیه میکنند که شامل سه لایه با جنس های روکش بهداشتی ،مغزی که هر جنسی می تواند داشته باشد و در نهایت لایه بیرونی که از جنس کاغذ معمولی ویا گلاسه است،می باشد.

 

انواع جعبه پیتزا

انواع مختلفی برای جعبه پیتزا وجود دارد که باید طبق نیاز و یا بودجه خود یکی از آنها را انتخاب کنید . در ادامه چند نمونه را نام می بریم.

جعبه ی پیتزای یک تکه،که در و بدنه ی جعبه به هم متصل اند.

جعبه ی پیتزای دو تکه که مشخصا در و بدنه جدا از هم هستند.

جعبه ی پیتزای کشویی و...

 

اندازه جعبه پیتزا

برای این مورد نیاز به بررسی محصولات خود دارید و باید بدانبد که  آن ها را در چه اندازه هایی تولید می کنید و طبق آن ،اندازه جعبه ها را سفارش دهید.

رنگ جعبه پیتزا

معمولا برای رنگ کل جعبه از یک رنگ خنثی استفاده می کنند و یک طرح یا تصویر بر روی آن می اندازند.اما همیشه این گونه نیست و انتخاب رنگ یک موضوع کاملا سلیقه ایست.شما باید کاری کنید که بتوانید مشتری را جذب کنید .

طراحی و چاپ جعبه پیتزا

روش چاپ بر روی جعبه

برای چاپ بر روی جعبه پیتزا دو روش را معرفی می کنیم.

روش اول این است که چاپ به صورت مستقیم بر روی جعبه انجام می شود.

روش دوم به این صورت است که طرح را اماده می کنیم سپس توسط دستگاه لمینت بر روی جعبه چسبانده می شود.

 

چه چیز هایی بر روی جعبه پیتزا چاپ می شود

معمولا از آنجایی که چاپ بر روی جعبه جنبه ی تبلیغاتی دارد،المان هایی مانند،یک تصویر جالب و اشتها آور،شماره تماس برای ثبت سفارش،نام مجموعه  یا در صورت وجود لوگوی محصول و آدرس یا نشانی می باشد.

طراحی و چاپ جعبه پیتزا