طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

رول آپ تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

 

سازمان های انتفاعی و غیر انتفاعی، تجاری و تولیدی برای رسیدن به اهداف خود(کسب منفعت مادی و معنوی)، نیازمند تبلیغات هستند . یکی از راه های تبلیغاتی ، شرکت در نمایشگاه های عمومی، بین المللی و تخصصی یا برگزاری نمایشگاه یا همایش توسط خود سازمان می باشد. هر سازمان بنابر اهداف کوتاه مدت ی بلند مدت خویش ، اقدام به شرکت در نمایشگاه می نماید .

رول آپ تبلیغاتی

تبلیغات در نمایشگاه :

اهدف شرکت در نمایشگاه ها ، رسیدن به حداکثر سود، سنجش منافع شرکت، اطمینان از مفید بودن شرکت در نمایشگاه می باشد.  در طراحی غرفه ی نمایشگاه به مواردی همچون موقعیت جغرافیایی غرفه، مساحت در دسترس ، شیوه های پاسخگویی به مراجعین ، چاپ ابزار تبلیغاتی و ... مورد توجه قرار می گیرد به طوری که پیام رسان ، گیرا و بیان کننده ی اهداف سازمان از تولید کالا و ارائه ی خدمات باشد. یکی از ابزارهای چرکاربرد در نمایشگاه ها، رول آپ تبلیغاتی می باشد.

رول آپ تبلیغاتی

رول آپ (Roll Up) تبلیغاتی :

یکی از ابزار های تبلیغاتی در نمایشگاه ها، رول آپ (ابزاری است با قابلیت جمع شدن) می باشد. رول آپ ها می توانند در انواع رول آپ‎‎ پایه پهن، رول آپ ‎‎های آویز گردان، رول آپ ‎‎های ساده یکطرفه، رول آپ ‎‎های گردان یکطرفه، رول آپ ‎‎های گردان دو طرفه و رول آپ ‎‎ گردان دو طرفه با‌هالوژن در دسترس صاحبان مشاغل قرار گیرند. توجه نمایید که هزینه ی چاپ رول اپ تبلیغاتی، جزو هزینه های تبلیغاتی تقسیم می شود. (هزینه های برپایی نمایشگاه، شامل هزینه های مستقیم، هزینه های غیر مستقیم، هزینه های تبلیغاتی و هزینه های پرسنلی می باشد. ) انواع استند رول آپ (پایه های نگهدارنده رول آپ) نیز شامل : ثابت یک طرفه، گردان، دوطرفه و پایه پهن تقسیم می شوند. استند ثابت برای رول آپ های ثابت و غرفه های نمایشگاهی و استند گردان ، مناسب برای فروشگاه ها و تبلیغ چند محصول می باشد. همچنین محل نصب رول آپ یک طرفه ، بر روی دیوار و رول آپ دوطرفه بر روی استند های دو طرفه (مشاهده دو طرف استند) می باشد.  مورد استفاده از رول آپ ها به تبلیغات محدود نبوده و برای تبریک، تسلیت، مراسم های خاص و ... نیز به کار می رود.

رول آپ تبلیغاتی

چاپ رول آپ :

رول آپ ها به سادگی و سهولت، در انواع رومیزی و چه در انواع زمینی، چاپ می شوند. چاپ دیجیتال از انواع چاپی است که کیفیت آن بر اساس فایل طراحی شده ، متغیر است . اهمیت طراحی و نوع چاپ، در تبلیغات به حدی است که عدم توجه به آن تبلیغات را بی اثر می کند.

رول آپ تبلیغاتی