طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

بروشور کافی شاپ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

بروشور چیست؟

بروشور ها نیز مانند بسیاری از ابزار دیگر از جمله استند ها ،بنر ها ویا پوستر ها ،یک رسانه تبلیغاتی قدرتمند هستند.این ابزار معمولا حاوی مجموعه ای از اطلاعات کافی برای معرفی محصولات می باشند.زمانی که در اختیار مشتری قرار می گیرند،می توانند کاملا آن را در انتخاب محصول مورد نیاز یاری کنند.

بروشور کافی شاپ

چرا از بروشور استفاده میکنیم؟

می توانیم مجموعه ی کامل محصولات خود را معرفی کنیم.

ارزان قیمت هستند.

با تعداد بالا چاپ می شوند.

اندازه آن ها دلخواه است.

سبک و قابل حمل هستند.

موارد استفاده ی زیادی دارند، از کار تبلیغات گرفته تا فعالیت های فرهنگی.

 

انواع بروشور

بروشور ها انواع مختلفی دارند که می توانیم به دلخواه ویا طبق نیاز آن ها را انتخاب کنیم.برای مثال چند نمونه را معرفی می کنیم.

بروشور تک برگ

این بروشور ها فقط یک برگه ی ساده ی معمولی هستند، که سایز دلخواهی دارند و جنس آن ها معمولا یا کاغذ معمولی ویا گلاسه می باشد.

بروشور دوبرگ

این گونه بروشور نیز معمولا یک کاغذ معمولی ویا گلاسه ی A4 است ،که به روش های دلخواهی تا خورده است و اصطلاحا به آن ها دو لت نیز گفته می شود.

 

بروشور کتابچه ای

همانطور که از اسمش پیداست حالت کتابچه مانند دارد،و معمولا برای شرکت هاییست که محصولات زیادی برای معرفی دارند که مسلما برگه های زیادی برای این کار نیاز دارند.

بروشور سیمی

بروشور سیمی نیز تعداد برگه هایش بیشتر از دو برگه است و که این برگه ها تحت یک مجموعه به روش سیمی به هم متصل شده اند.

بروشور کافی شاپ

اندازه بروشور

برای طراحی یک بروشور کافی شاپ بهتر است یک بروشور دو یا سه لت با اندازه ی A4 استفاده کنیم،هرچند که اجباری وجود ندارد ولی معمول تر است و همچنین قابل استفاده تر.

جنس بروشور

بروشور هارا معمولا با کاغذ های معمولی ویا انواع کاغذ های گلاسه، با گرم های مختلف پایین یا بالا تولید می کنند.اما برای تهیه ی یک بروشور کافی شاپ ترجیحا از بروشور های کاغذی استفاده کنید،زیرا سبک تر وساده تر هستند و می توانند این حس راحت بودن را به مشتری القا کنند.

محتوای بروشور

محتوای بروشور کافی شاپ معمولا انواع نوشیدنی های سرد و گرم و همچنین نوشیدنی های مخصوص همان کافه، انواع کیک و هر نوع خوراکی که در آن مجموعه ارائه می شود به همراه قیمت ،آدرس ونشانی و شماره ی تماس می باشد.

 رنگ بروشور

معمولا برای تهیه یک بروشور کافی شاپ از رنگ های خنثی و یا کم رنگ استفاده میشود ،که القا کننده ی حس آرامش به مشتری است.

بروشور کافی شاپ