طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

بروشور مواد غذایی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

اهمیت توجه به غذا و مواد غذایی در زندگی فردی و اجتماعی تا حدی است که شرکت ها و سازمان هایی با عنوان صنایع مرتبط به غذا و داروتشکیل شدند . هریک از آن ها با فلسفه ی وجودی متفاوتی شکل گرفت و هدف متفاوتی را دنبال می کرد . تا زمانی که تعداد آن ها اندک و انگشت شمار بود ، دوستانه فعالیت می کردند اما وقتی که تعداد شرکت ها افزایش یافت ، برخی فعالیت های آن ها مشابه هم یا با یکدیگر همپوشانی می کرد. شرکت های جدید ، تبلیغات خود را شروع کرده و سعی در متقاعد نمودن مشتریان شرکت های رقیب نمودند در همین لحظات صنعت تبلیغات همراه با صنایع دیگر متحول شد . با وجود تحول در صنعت تبلیغات ، هنوز هم از روش های سنتی تبلیغ برای تاثیر گذاری مخاطبان استفاده می شود . بروشور مواد غذایی یکی از ابزار تبلیغاتی شرکت های صنایع غذایی بوده و استفاده از آن تا زمان حال ادامه پیدا کرده است .

بروشور مواد غذایی

بروشور مواد غذایی :

همان طور که می دانید ، بروشور برگه ای است که اطلاعات جامع و مختصر محصولات یا خدمات را به مخاطبان گروه هدف ، منتقل می کند. بروشور مواد غذایی برای سازمان ها و شرکت هایی کاربرد دارد که تولید و یا بسته بندی کننده محصولاتی همچون حبوبات ، غلات ، ادویه ، روغن ، نبات و ... یا همان مواد خوراکی هستند.

 

محتوای بروشور مواد غذایی شامل : نوع و کیفیت محصولات تولیدی ، نام و عکس محصول ، راه های ثبت سفارش ، دلایل انتخاب محصول توسط مشتریان و متقاعد کردن مخاطبان و ترغیب آن ها به خرید می باشد.

بروشور مواد غذایی

محتوای پیشنهادی بروشور مواد غذایی :

ترغیب خوانندگان به خرید محصول ، بر اثر گذاری بروشور می افزاید . مطالبی همچون : مواد غذایی مناسب و نامناسب در بازار و مقایسه آن ها ، مواد غذایی مناسب برای کودکان و سالمندان ، مواد غذایی مناسب برای مبتلایان به بیماری های خاص ، آشنایی با مسمویت های غذایی ، پیشگیری از مسمومیت های غذایی ، تغذیه مناسب با توجه به ویژگی های آب و هوایی و منطقه ی جغرافیایی ، ارزش و کالری مواد خوراکی ، بسته ی رژیم پیشنهادی با توجه به قد، وزن و جنسیت افراد ، پیام های کوتاه غذایی ، مواد نگهدارنده و تاثیرات آن بر سلامتی انسان ، آلودگی مواد غذایی ، اهمیت تغذیه در ایام امتحانات ، چگونگی نگهداری مواد غذایی ، تغذیه مناسب در سفر و ... همگی از پرطرفدارترین مطالب مرتبط با صنایع غذایی است که پیشنهاد می شود از آن ها در بروشور همراه با جداول ، نمودار و تصاویر مرتبط استفاده شود.

بروشور مواد غذایی