طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

بروشور فست فود

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

بروشور چیست؟

بروشور ها نیز مانند بسیاری از ابزار دیگر از جمله استند ها ،بنر ها ویا پوستر ها ،یک رسانه تبلیغاتی قدرتمند هستند.این ابزار معمولا حاوی مجموعه ای از اطلاعات کافی برای معرفی محصولات می باشند.زمانی که در اختیار مشتری قرار می گیرند،می توانند کاملا آن را در انتخاب محصول مورد نیاز یاری کنند.

 

چرا از بروشور استفاده میکنیم؟

می توانیم مجموعه ی کامل محصولات خود را معرفی کنیم.

ارزان قیمت هستند.

با تعداد بالا چاپ می شوند.

اندازه آن ها دلخواه است.

سبک و قابل حمل هستند.

موارد استفاده ی زیادی دارند، از کار تبلیغات گرفته تا فعالیت های فرهنگی.

بروشور فست فود

انواع بروشور

بروشور ها انواع مختلفی دارند که می توانیم به دلخواه ویا طبق نیاز آن ها را انتخاب کنیم.برای مثال چند نمونه را معرفی می کنیم.

بروشور تک برگ

این بروشور ها فقط یک برگه ی ساده ی معمولی هستند، که سایز دلخواهی دارند و جنس آن ها معمولا یا کاغذ معمولی ویا گلاسه می باشد.

بروشور دوبرگ

این گونه بروشور نیز معمولا یک کاغذ معمولی ویا گلاسه ی A4 است ،که به روش های دلخواهی تا خورده است و اصطلاحا به آن ها دو لت نیز گفته می شود.

 

بروشور کتابچه ای

همانطور که از اسمش پیداست حالت کتابچه مانند دارد،و معمولا برای شرکت هاییست که محصولات زیادی برای معرفی دارند که مسلما برگه های زیادی برای این کار نیاز دارند.

بروشور سیمی

بروشور سیمی نیز تعداد برگه هایش بیشتر از دو برگه است و که این برگه ها تحت یک مجموعه به روش سیمی به هم متصل شده اند.

بروشور فست فود

اندازه بروشور

برای طراحی یک بروشور فست فود بهتر است یک بروشور دو یا سه لت با اندازه ی A4 استفاده کنیم،هرچند که اجباری وجود ندارد ولی معمول تر است و همچنین قابل استفاده تر.

جنس بروشور

بروشور هارا معمولا با کاغذ های معمولی ویا انواع کاغذ های گلاسه، با گرم های مختلف پایین یا بالا تولید می کنند.اما اکثر بروشور های فست فود ،برای آنکه ظاهر خوش رنگ تری داشته باشند،با کاغذ های گلاسه چاپ می شوند.

محتوای بروشور

محتوا ی بروشور فست فود معمولا انواع غذا های ارائه شده توسط آن مجموعه به همرا لیست قیمت می باشد.آدرس و نشانی محل تجاری و همچنین شماره ی تلفن و اصولا چند تصویر خوشمزه که اعلام می کند مقاومت بی فایدست.

رنگ بروشور

برای تهیه ی یک بروشور فست فود سعی کنید از رنگ های گرم کمک بگیرید .این رنگ ها با تم کاری شما بیشتر جور در می آیند و همچنین یک حس لذیذ بودن و متنوع بودن غذا را به مشتری القا می کند.

بروشور فست فود