طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

استند جا کاتالوگی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی محصولات (خدمات)، به مشتریان امری ضروری است و این کار از طریق رسانه های تبلیغاتی میسر است. یکی از رسانه های (ابزار) تبلیغاتی پربازده کاتالوگ(نمونه کارها) است که به عنوان واسطه ی برقراری ارتباط بین تولید کننده و مشتری عمل می کند. توجه به طراحی و طریقه ی ارائه ی این واسط، همچون آیینه ی تمام نمای محصولات سازمانی ضروری است. استند کاتالوگ یا جا کاتالوگی به پایه‌ای گفته می‌شود که برای نمایش و ارائه کاتالوگها، کتاب، بروشور و روزنامه و برگه‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما در شرکت تبلیغاتی طرح هرم بهترینهای استند جا کاتالوگی را مشاهده میفرمایید.

استند جا کاتالوگی

کاتالوگ:

کاتالوگ یا دفترچه ی معرفی محصول، ابزار تبلیغاتی ضروری به خصوص برای شرکت های نوپا و مصولات (خدمات) جدید است . در کاتالوگ، تمام خصوصیات محصول اعم از اندازه، شکل، تکنولوژی ساخت، شرکت سازنده و قیمت درج می شود که امکان مقایسه محصولات را ساده تر می نماید. کاتالوگ در اندازه های استاندارد A4, A3, A5 تهیه می شود که نوع A5 آن به دلیل اندازه مناسب و قابلیت طراحی آسان، مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. طراحی کاتالوگ(نمونه کارها) توسط طراحان گرافیک و عکاسان و با توجه به نوع محصول ، براساس ارتباط و تعامل بهتر با مشتریان انجام می شود.

استند جا کاتالوگی

استند جاکاتالوگ:

استند جا کاتالوگ، برای نگهداری کاتالوگ های معرفی شرکت در مکان های مورد نظر ( محل اصلی استقرار شرکت، نمایشگاه ، همایش ها، محل تبلیغات شرکت و یا ضمیمه ی محصول) و بواسطه فروشنده ی نهایی عرضه می شود. جنس مواد سازنده ی استند جا کاتالوگی،  بر اساس المان هایی همچون جنس برگه ها، تعداد برگه های سازنده، محل استفاده کاتالوگ، شیوه ی عرضه کاتالوگ (بر روی میز ، دیواری یا زمینی) تعیین می شود. استند شیشه ای، پلاستیکی، مقوایی و آهنی از انواع استند جا کاتالوگی می باشد. طراحی و حکاکی آرم ، لوگو، نوشته ها و ... بر اساس سفارش مشتری و با استفاده از دستگاه های چاپ خاص انجام می شود. بیشتر بخوانید : استند جا کاتالوگی

استند جا کاتالوگی

استند جا کاتالوگ فروشگاهی و شرکتی:

استند جا کاتالوگ(مقالات مرتبط) فروشگاه و شرکتی از نظر حیطه ی کاربری و نوع ساخت با یکدیگر متفاوتند. در فروشگاه ها از استند هایی با مقاومت کم و قدرت تعامل بیشتر با مشتری استفاده می شود. بر اساس تنوع کاتالوگ ، گاهی لازم است تا استند های گردان به منظور جست و جوی سریع تر استفاده شود. اما در شرکت ها به علت امکان ارائه ی دقیق تر و براساس نیاز مشتری، استفاده از استند های ثابت توصیه می شود چرا که مسئول مربوطه ، کاتالوگ مورد نظر را شخصا در اختیار مشتری قرار می دهد. مدت زمان کمی در اختیار یک فروشنده قرار دارد تا بتواند مشتریان را ترغیب به برداشتن کاتالوگ های تبلیغاتی کند . بنابر این استفاده از جا کاتالوگ های سفارشی شده و خلاقانه به پیشبرد اهداف فروش و بازاریابی کمک می کند.

استند جا کاتالوگی