طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

استند جای بروشور

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

در گذشته هر نوع از کالا ، تنها توسط یک شرکت و به طور یکسان (حتی در رنگ ) تولید می شد. اما با گذشت زمان محصولات و کالاها بر اساس درخواست مشتریان ، تنوع و توسعه ی بیشتری یافتند. شرکت های ارائه خدمات با گسترش واحد های تحقیق و توسعه به پایش و تجزیه و تحلیل محصولات خود پرداختند و با ارائه اطلاعات تکمیلی هر محصول توسط بوروشور (کتابچه ، راهنمای استفاده )، به صورت جداگانه یا در داخل بسته ی محصول ، به استفاده ی صحیح کالا کمک کردند . کاربرد بوروشور به معرفی کالا (خدمات) محدود نمی شود ، بلکه بعد تبلیغاتی آن از منظر تولیدکنندگان ، بسیار حائز اهمیت است . به همین جهت همان طور که برای ارسال نامه پاکت لازم است ، برای بکارگیری بوروشور به عنوان ابزاری تبلیغاتی ، استفاده نگهدارنده بوروشور یا استند جا بوروشوری، برای دسته بندی و طبقه بندی قطع ها و موضوعات مختلف بوروشور، کاربرد می یابد .

استند جای بروشور

بوروشور:

بوروشور در انواع تک برگی ، دوبرگی یا دولتی ، آکاردئونی و چند برگی ، فانتزی (یا زیبا) و ... طراحی و چاپ می شود . بوروشور با استفاده از زبان نوشتاری و تصویری ، می تواند در کمترین زمان ، بیشترین اطلاعات لازمه را به مخاطبان ارائه نماید . بوروشور تبلیغاتی ، از به صرفه ترین و مهم ترین ابزار تبلیغاتی شرکت ، محسوب می شود . بنابر این در طراحی و نحوه ی ارائه آن به مخاطبان ، می بایست از اصول بازاریابی و تبلیغات (به علاوه روانشناسی صنعتی) بهره برد.

استند جای بروشور

استند جا بوروشوری :

استند جابوروشوری ، با توجه به ابعاد بوروشور و سلیقه سفارش دهنده طراحی می شود . طراحی استند بوروشور با توجه به الزامات طراحی بوروشور صورت می پذیرد . استفاده از رنگ های استاندارد ، جنس و سایز مناسب به کارایی استند بوروشور کمک می کند . استند بوروشور در شکل های رومیزی ، دیواری و زمینی (ایستاده) و در انواع فلزی، شیشه ای ، چوبی و کاغذی تهیه و ساخته می شود .

 

درج نام ، لوگو و شعائر شرکت یا سازمان مربوطه ، به شخص سازی استند کمک می کند . استفاده از استند های کاغذی ، به علت خاصیت کاغذ و مقوا در طراحی، رنگ و اندازه ، از محبوبیت بیشتری برخوردار است . استند جا بوروشوری ، غالبا به عنوان تبلیغات بر روی میز یا مقابل پیشخوان غرفه ی نمایشگاهی و یا جلوی درب ورودی شرکت قرار می گیرد .

استند جای بروشور