طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

اهمیت استفاده از بج های سینه در نمایشگاه ها

  • نویسنده: ریحانه یحیی
  •     
  • :تاریخ

بج های سینه در واقع جزء اکسسوری های نمایشگاه محسوب می شوند. بج سینه از جنس فلز ساخته می شود ، در اکثر مواقع طلایی یا نقره ای است، ابعادی کوچک دارد و لوگو یا نام برند بر روی آن حکاکی شده است، با توجه به اهمیت حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی بهتر است بج سینه ها به صورتی طراحی گردند که در هر نمایشگاهی قابل استفاده باشند.

 

اهمیت استفاده از بج های سینه در نمایشگاه ها

طراحی و اجرای بج سینه شرکت رایان طب

همچنین بج های سینه در رویدادهای مهم، جلسات رسمی و ... نیز استفاده می گردند و قبلاً بیان شد که پوشش کارکنان شرکت ها در نمایشگاه ها معمولاً رسمی و به صورت یکسان است و استفاده از بج سینه علاوه بر زیبایی به اعتبار پوشش کارکنان یک شرکت در نمایشگاه نیز می افزاید.  بج های سینه ای که در نمایشگاه ها استفاده می گردند از نوع بج های سینه اختصاصی بود و به صورت سفارشی تهیه می گردند. این اکسسوری های جذاب، از آنجا که یک بار مصرف نیستند و جنس فلزشان به کیفیت و ماندگاری آن‌ها کمک می کند، تنها برای یک نمایشگاه استفاده نمی شوند. این بج ها در تمامی جلسات و نمایشگاه ها قابل استفاده هستند و کاربردهای فراوانی را برای شرکت به همراه دارند.

 

اهمیت استفاده از بج های سینه در نمایشگاه ها

طراحی و اجرای بج سینه صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی
 

 گاهی برای افزایش ماندگاری بج سینه پوششی از برنج بر روی آن‌ها می زنند که علاوه بر طول عمر به زیبایی آن‌ها نیز می افزاید. شرکت تبلیغاتی طرح هرم طیف جذابی از طرح ها و مدل های بج سینه را به شما عرضه می کند، بج سینه آهنربایی، بج سینه سوزنی، انواع بج سینه های رنگی و... همچنین شما می توانید با مات و براق کردن سطح بج سینه، جلوه های بصری خاص تری به آن بدهید.

گاهی لباس کارکنان شرکت ها در نمایشگاه یکسان می شود، مخصوصاً آقایان که از کت شلوار های تیره رنگ برای نمایشگاه استفاده می کنند و تغییر رنگ را تنها در پیراهن خود اعمال می کنند. به همین دلیل داشتن دو لباس یکسان برای افراد شرکت ها در نمایشگاه امری غیر عادی نیست. بج های سینه کارکنان یکی از عواملی هستند که با استفاده از آن‌ها می توان کارکنان یک شرکت را از دیگر افراد داخل نمایشگاه متمایز کرد.

 

اهمیت استفاده از بج های سینه در نمایشگاه ها

طراحی و اجرای بج سینه شرکت بیمه دانا
 

طراحی بج های سینه نمایشگاهی

شما می توانید طراحی بج سینه برند خود را به آتلیه طراحی شرکت تبلیغاتی طرح هرم بسپارید، بج های سینه ای که در نمایشگاه ها استفاده می شوند فلزی هستند، پس ساخت آن‌ها زمان بر است و بهتر است قبل از نمایشگاه در صدد سفارش آن‌ها باشید. بج های سینه نمایشگاهی باید با الهام از نشان تجاری، لوگوی برند و نام شرکت ساخته شوند و گاهی با الهام از کالا و خدمات شرکت.  

بج های سینه را طوری طراحی می کنند که در سمت چپ پوشش رسمی کارکنان نصب گردند. بج های سینه در آقایان بر روی یقه کت نصب می شود و در بانوان بر روی مقنعه. البته گاهی بچ های سینه بر روی آستین نیز نصب می کنند که با توجه به شلوغی نمایشگاه، دیده شدن این بج روی دست کار دشواری است.

 

اهمیت استفاده از بج های سینه در نمایشگاه ها

طراحی و اجرای بج سینه مگنتی
 

استفاده بج های سینه در پوشش رسمی کارکنان شرکت در نمایشگاه، علاوه بر زیبای، احساس تعلق به برند را بین افراد ایجاد کرده و به کارکنان رسمیت و اعتبار می بخشد. در نمایشگاه های بین المللی علاوه بر بج سینه که نشان از لوگو است یک بج سینه که معرف کشور است نیز استفاده می شود این بج دوم معمولاً پرچم یک کشور هستند.

بج های سینه در نمایشگاه ها باعث جذب توجه مخاطب می گردند و از این نظر جزء ابزار تبلیغاتی در نمایشگاه ها به حساب می آیند.  طراحی این بج ها کار راحتی نیست زیرا سایز بج های سینه کوچک بوده و باید در یک ابعاد کوچک یک معرف یا نماد از شرکت را طراحی کرد. طرح بج سینه برای نمایشگاه باید واضح باشد تا افراد در شلوغی نمایشگاه با دیدن آن متوجه برند شما و کارتان گردند. البته بج های سینه نسبت به دیگر ابزار تبلیغاتی از اهمیت کمتری برخوردارند.

قیمت بج سینه

قیمت بج های سینه در بازار متفاوت هستند و این قیمت به کیفیت و ویژگی های بج باز می گردد، اما زمان سفارش بج همواره به یاد داشته باشید که این اکسسوری نمایشگاهی علاوه بر رسالت تبلیغاتی که دارد، طول عمر زیادی داشته و برای کارکنان شرکت کاربرد فراوان دارد.