طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

چطور یک محتوای سئو شده داشته باشیم؟

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

برای داشتن یک محتوای سئو شده باید به موارد بسیار مهمی در این زمینه توجه داشته باشید، شرکت تبلیغاتی طرح هرم در این زمینه می تواند مشاور خوبی برای شما باشد و نویسندگان این شرکت می توانند با توجه به کلیدواژه های شما محتوای سئو شده تولید کنند و در اختیار شما قرار دهند.

 

چطور یک محتوای سئو شده داشته باشیم؟

 

تولید محتوای سئو

از مهم ترین نکات در تولید محتوای سئو شده استفاده از متن جدید است، برای کلید واژه های خود متن بنویسید و از کپی کردن متن های مشابه از اینترنت جدا خودداری کنید، جستجوگر گوگل به این نکته بسیار حساس است و متن های کپی شده هیچ سودی برای شما ندارند.

استفاده از کلید واژه های پر تکرار

از دیگر موارد مهم در تولید محتوای سئو شده استفاده پرتکرار از کلیدواژه مد نظر شما و همچنین کلیدواژه های مرتبط با آن در متن است، این تکرار ها نباید از حالت عادی خارج شوند و باید بصورت متناسبی در متن گنجانده شوند، تکرار پشت سرهم یک یا چند کلید واژه بدون جمله بندی و متن تاثیر منفی در سئو شما خواهد داشت. هرچه متن شما پر بارتر و محتوای شما مفید تر باشد مخاطب زمان بیشتری برای مطالعه متن شما اختصاص می دهد و این امر باعث بالاتر رفتن ارزش متن شما از لحاظ سئو می شود. بهتر است یک محتوای سئو شده حداقل از 1200 کلمه نباید کمتر باشد، طول پاراگراف ها را طوری تنظیم نمایید که برای مخاطب خسته کننده نباشد، در هر پاراگراف چند کلید واژه مورد نظر خود را استفاده کنید، همچنین از تگ گذاری عنوان های اصلی و فرعی خود نیز غافل نشوید، استفاده از تگ H1 برای عنوان اصلی و تگ های H2 یا H3 برای عنواوین فرعی  بسیار در سئو سایت شما موثر خواهد بود.

 

چطور یک محتوای سئو شده داشته باشیم؟

 

خدمات تولید محتوای سئو شده شرکت تبلیغاتی طرح هرم

ما شما را با یک محتوای سئو شده با کیفیت وارد یک بازار رقابتی می کنیم. بازاری که در آن شما باید با هزاران سایت و مراکز رسانه ای که شما آن را به کلی نمی شناسید و اصلا آن را ندیده اید رقابت کنید. شما با یک محتوای سئو شده می توانید جایگاه خود را در صنعت ارزیابی کنید. می توانید ببینید در بازدیدها کجا قرار دارید یا رقبایتان کجا هستند.  ما در شرکت تبلیغاتی طرح هرم آماده ایم که در این مسیر شما را یاری کنیم. ما با جستجو در فضای رسانه بهترین کلیدواژه ها را برای شما انتخاب می کنیم. برای این کار ما به موتورهای جستجو می رویم، و پر مراجعه ترین کلیدواژه ها را جستجو می کنیم. این خواسته به روش هایی نیاز دارد که توضیح کامل آن در این مقاله ممکن نیست.

به طور خلاصه کلیدواژه می تواند، بر اساس تعداد کلمات طبقه بندی شوند. این طبقه بندی، به سبب آن است که هر یک به طرق مختلف و با سرعت عمل های مختلف تاثیر خود را در جذب مخاطب دارا می باشند. این کلیدواژه ها از طریق روبات گوگل یافت می شوند و مورد ارزیابی قرار می گیرند و ما با انتخاب کلیدواژه های مناسب سایت شما را در اختیار روبات گوگل قرار می دهیم. تعداد کلیت کلمات متن از دیگر عوامل تاثیرگذار روی پدیدار شدن صفحه سایت شما در موتورهای جستجو است. اینجا شما عدد مورد نظرتان را برای هر پست یا محتوا تعیین می کند. یکی از عوامل تخصصی که ما آن را برای شما فراهم می کنیم تعداد مناسب کلمه است. گوگل و موتورهای جستجو بر حسب تعداد کلمات دسته بندی هایی انجام می دهند و پدیدارسازی هایی را نیز انجام می دهند، اینجاست که نویسنده و محتوانویس متن و نوشته را برای شما مدیریت می کند تا به تعداد مناسب برسد یک تولید محتوای سئو شده را به فرجام برساند. و ما با تعداد کلمات مناسب به انتقال و تسهیل گسترش متن شما کمک خواهیم کرد.

 

چطور یک محتوای سئو شده داشته باشیم؟

 

انتخاب تصاویر مناسب

برای آنکه یک محتوای بهینه شده شما، یا اصطلاحا سئو شده شما، همه توسط ربات گوگل و سایر موتورهای جستجو ارزیابی مثبت تری بگیرد و از سوی دیگر مخاطب لذت بیشتری از آن ببرد می توانید به تصاویر اتکا کنید. علاوه بر ارزیابی مثبت موتورهای جستجو و لذت مخاطب، انتخاب تصاویر مناسب باعث می شود که مخاطب آگاهی کلی بیشتری نسبت به محصول و محتوا پیدا کند. مثلا وقتی قرار است یک روش خاص آشپزی را یاد بگیرد. یا یکی از قلق ها، ترفندها و نرم افزارهای ورد، فتوشاپ یا هر چیزی دیگری را یاد بگیرد. می تواند از این عکس ها استفاده مفید تر، بهتر و موثرتری کند.

از طرفی عکس ها برای متون طولانی ضروری است. چرا که همه ما تجربه خواندن متون طولانی و خستگی پس از آن را داشته ایم. همانقدر که جذب بازدید کننده برای سایت یا محتوای ما مهم است اینکه او محتوا را کامل بخواند هم موثر است.

ما آماده هستیم با انتخاب، تولید و ایجاد عکس های مناسب به محتوای شما غنا و زینت بیشتری بدهیم. در انتخاب عکس ها می بایست قوانین کپی رایت را رعایت کرد و در صورت لزوم آن را ایجاد نمود.