طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

بندآویزهای کارت

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

کارت ها می توانند سند هویت شغلی افراد باشند. به همین دلیل حفاظت از کارت ها امری است واجب و وظیفه شغلی هر فردی می باشد. بدیهی است که سازمان ها و اداره ها به منظور تضمین چنین امنیتی به تمهیداتی روی می آورند.  حمل راحت و ساده کارت ها از آسیب دیدن آنان جلوگیری می کند،دیگر نیازی نخواهد بود که کارت ها پشت سر هم از جیب در آیند. از طرفی با قرار دادن کارت روی گردن نام فرد و پست سازمانی او برای همکاران، روسا و از همه مهمتر مشتریان مشخص می شود. در میان گروه های متعددی از شرکت ها ، کارخانجات، رستوران ها، هتل ها و ... این کار انجام می گردد. استفاده از کارت هایی که روی سینه قرار می گیرد، ارتباط مستقیم بیشتری برای مشتری فراهم می آورد و کنترل نیروی انسانی و نظم سازمانی را نیز راحت تر می کند. در همین راستا شرکت تبلیغاتی طرح هرم برای تامین نیاز بخش قابل توجهی از سازمان ها و موسسات به کارت های هویت گردن آویز اقدام به طراحی و چاپ انواع بند آویز و کارت هویت و جاکارتی مناسب نموده است. چاپ لوگو، آدرس سایت یا موارد دلخواه مشتریان با وجود تنوع رنگی بالای این بند آویز ها باعث جذاب تر و حرفه ای تر شدن آنها گردیده است.

 

بندآویزهای کارت

 

 وجود واحدهای مختلف، ضرورت امنیت، حفاظت، کنترل عبور و مرور نیز از عواملی است که مدیران و صاحبان کارخانجات، ادارات، مراکز خدماتی، نهادهای مربوط به بازار آزاد نظیر فروشگاه ها و رستوران ها راغب کرده است که سفارش کارت بدهند. یکی از اجزایی که بسیار برای اداره کارت به آن نیاز است بندآویزهای کارت است. بندآویزهای کارت هم حمل کارت را راحت تر می کنند و نگهداری آن را ساده تر می کنند. کارت ها راحت پیدا می شوند. به بیان دیگر استفاده از بندآویزها احتمال گم شدن کارت را کاهش می دهند.

گم شدن کارت اتفاقی است که می توان گفت هیچ کسی اعم از کارمند، مدیر یا کارفرما به آن علاقه ندارد. چرا که چاپ کارت های جدید به خصوص کارت های هوشمند امر سخت، زمانبر و هزینه بر است و گاه ممکن است گرفتن کارت های جدید مطلوب کارفرمایان هم نباشد. در انتخاب بندآویز باید به نکات متعددی دقت کرد. گفتنی است که این نکات متعدد می توانند به عنوان فاکتورهایی تنوع زا به هنگام انتخاب توسط شما به حساب آیند. انتخاب صحیح این ها می تواند حسن سلیقه شما را نشان دهد و از طرفی یک شی را زیباتر از آنچه که هست نشان دهند. فاکتورهایی که شما با انتخاب آن یک طرح و کار زیبا را برای خود فراهم می آورید. عبارتند از رنگ، جنس، اندازه و ... شما میتوانید از مشاوره شرکت تبلیغاتی طرح هرم برای انتخاب مناسب ترین نوع بند آویز بهره ببرید و بند 

بندآویزهای کارت

 

انتخاب رنگ موضوعی جالب  و هیجان انگیز اما اندکی ظریف و پیچیده به هنگام خرید هر محصولی است. در امور تبلیغاتی به خصوص آن دسته از امور تبلیغاتی که جنبه بصری دارند یا مربوط به هویت شرکت می باشند، رنگ بسیار مهم و تعیین کننده است. گاهی یک شرکت با یک رنگ هویت می یابد و این رنگ را در خلال نمادهای دیگر تجاری خود نظیر آرم و ... نشان می دهد. در چنین شرایطی شما به عنوان کارفرما می توانید با انتخاب رنگ اهداف هویتی و تبلیغاتی خود را نشان دهید. افزون بر این شما با انتخاب طول بند هم می توانید شکل، ظاهر و نحوه قرارگیری آن را تعیین نمایید. طول بند و جنس آن در قیمت تمام شده موثر است.