طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

بندآویز با چاپ طلاکوب

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

استفاده از طلاکوب که در کارت های ویزیت، بروشور، کاتالوگ ها و ... نیز استفاده می شود قابل استفاده برای بندآویزها نیز هست. با توجه به حجم و سطح کمتر بندآویزها طلاکوب روی کلیشه های کوچکتری چاپ می شود. شرکت تبلیغاتی طرح هرم با خلق ایده های جدید برای طلاکوب بند آویز ها همواره کوشش می کند از این فضای کوچک چاپی بهترین استفاده را نموده و بند آویزی با کیفیت چاپ بالا تولید نماید. 

در چاپ طلاکوب به دلیل باریک بودن سطح چاپی مهم است که اندازه نوشه یا آرم را طوری در نظر بگیریم که چاپ بخوبی و بصورت کاملا خوانا بر روی روبان یا بندآویز بنشیند، در چاپ طلاکوب بند آویز باید دقت داشت که فواصل حروف و خطوط از هم به اندازه ای باشد که فضاهای بین آنها پر نشود که باعث ناخوانا و مخدوش شدن چاپ می گردد.

 

بندآویز با چاپ طلاکوب

 

طلاکوب به دلیل ماهیت ذاتی که دارد نوشته را زیباتر و چشم نوازتر نشان می دهد و از سوی دیگر آن را شاخص تر می نمایاند. بندآویزها بر اساس طول و قطری که دارند هم قابل تفکیک و طبقه بندی هستند. ما در بازار محصولاتی با قطرهای 1،1.5 و 2 می بینیم. طول های متفاوت نیز در بازار عامل تفاوت در ظاهر ها و قیمت ها می باشند.

یکی دیگر از عوامل اثر گذار در تنوع محصولات نوع گیره است. برای ترتیب دادن گیره یا از قلاب های فلزی استفاده می شود و یا از گیره های سوسماری.

بندآویزها قابلیت این را دارند که در هر رنگ و طرحی که مورد انتظار است و مطلوب کارفرمایان تولید شوند. به طور کلی رنگ های، سفید، آبی آسمانی، آبی نفتی، مشکی، خاکستری ، زرد، نارنجی، بنفش، زرشکی و ... در بازار حاضرند و حضور فعالی دارند و ما بسیاری از بندآویزها در چنین رنگ آمیزی می بینیم. برای مشاهده نمونه بند آویز های شرکت طرح هرم و ثبت سفارش خود کافیست با این شرکت تماس بگیرید .

تیراژ بند آویز

با توجه به تنوع انواع بندآویز دقت در میزان سفارش آن بسیار مهم است، تیراژ بندآویزها می تواند بسیار بالا باشد، این به دلیل سبکی و حجم کم محصول هم می باشد. بدیهی است که تقاضاها در چاپ بندآویزها متفاوت باشد و افراد تیراژهای متنوعی را مطالبه کنند. طبیعی است که نمایش ها و همایش های بزرگ عمومی و بین المللی به تیراژهای چند هزارتایی نیاز پیدا خواهند کرد. تولید کنندگان می توانند تیراژهایی بالایی بیش از ده هزار عدد را تولید نمایند.

 

بندآویز با چاپ طلاکوب

 

بندآویزهای آماده

بندآویزهای آماده ای در تیراژ پایین تر وجود دارند. این بندآویزها چون از قبل آماده هستند طبیعتا بر مبنای سفارش های شما طراحی نشده اند. اما می توانند همسو با اهداف تجاری و تبلیغاتی شما، در همایش های کم جمعیت تر یا مراسم و جشن های اداره و محلی باشند.

بندآویزها و پارچه های براق

رنگ براق به دلیل خواصی که دارد محبوبیت های بسیاری دارد. در تولید کارت های ویزیت، بروشور ها و دیگر موارد تبلیغاتی که از قضا در تبلیغات بصری موثر می باشند. اشیای براق در نگاه اولیه بیشتر دیده می شوند بیشتر توجه جلب می کنند و نگاه های بیشتری را در لحظات اولیه به خود خیر می نمایند. چاپ طلاکوب روی این بند آویز ها نیز بسیار زیباتر و جذاب تر از دیگر انواع بند آویز است.

استفاده از این بندها برای مجالس کوتاه مدت بسیار مفید و جذاب می باشند و پر زرق و برق تر کردن آن را سبب می شود و در این راستا تاثیر مثبت بسیار زیادی می گذارد.

از این جهت شما می توانید روی این بندها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر حساب کنید.این یکی از گزینه های پیش روی شما برای سفارش است اما تنها گزینه نیست و گزینه های دیگری هم دارید.

محصولات مربوط به گردن آویزها چه در نوع جاکارتی، چه در نوع بندآویز به دو صورت بسته بندی می شوند. بسته بندی های کارتنی برای تیراژهای بالای هزار و نوع نایلونی آن برای تیراژهای بالای 100.