طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

صاحبان کسب و کار ، روزانه با افراد زیادی در تعامل هستند . نحوه برقراری ارتباطات از طرق مختلفی امکان پذیر است . ارتباط از طریق جلسات گفت و گو ، تلفن و ارسال نامه، اصلی ترین ارتباطات مورد نیاز صاحبان مشاغل است . ابزار برقراری ارتباط بنابر نوع ارتباط متفاوت است تاجایی که برای ارتباطات صوتی از تلفن ، ارتباطات نوشتاری از ایمیل یا فکس و برقراری ارتباطات چهره به چهره از نمایشگاه ها یا دفتر سازمان ، استفاده می شود .

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص

حالا این سوال مطرح می شود که چگونه می توانیم نحوه ی برقراری ارتباط از طرق مختلف را به اطلاع مخاطبان برسانیم ؟ پاسخ این سوال واضح است . امروزه با چاپ کارت ویزیت هایی با ابعاد کوچک که اطلاعات تماس، آدرس و نحوه برقراری ارتباطات نوشتاری بر روی آن ، طراحی و چاپ می کنند .

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت :

برای کارت ویزیت می توان عنوان های دیگری همچون کارت شناسایی و کارت رزومه را عنوان کرد چرا که تصور اولیه مثبت یا منفی ، بر اثر کارت ویزیت ایجاد می شود . کار ویزیت در انواع سلفون، لمینیت، پی وی سی،پی وی سی متالیک، شیشه‌ای، مخملی، دایره ای، لمینیت با یووی موضعی و کارت ویزیت برش خاص در روکش های سلفون مات، سلفون براق، سلفون مخملی، لمینیت مات، لمینیت براق، پی وی سی مات، پی وی سی براق، یووی موضعی ، ارائه می گردد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت در اندازه های متداول 85 x 48 mm ، 85 x 55 mm ،  89 x 51 mm ، 90 x 50 mm ، 90 x 55 mm ، 91 x 55 mm ، 90 x 54 mm چاپ می شود . کارت ویزیت در دو نوع آفست و دیجیتال ، چاپ می شود. آفست معمول ترین روش چاپ و دیجیتال برای چاپ در تعداد محدود استفاده می شود . جنس مقوای کارت ویزیت بنابرکاربرد آن در انواع کاغذی ، گلاسه ، کتان و مات قابل چاپ است .

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت خاص :

طراحی کارت ویزیت بر روی کسب و کار و میزان درآمد شما ، بسیار تاثیر گذار است . بنابر این مشاوره با افراد با تجربه و دانش لازم در صنعت چاپ بسیار اهمیت می یابد . کارت ویزت خاص ، نوعی کارت ویزیت است که دارای نوآوری در برش و طراحی است . این نوآوری پس از سنجش و ارزیابی ، به مرحله اجرا درخواهد آمد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص

طراحی کارت ویزیت های خاص ، با پایش محصول و بازار امکان پذیر است . ضمن اینکه طراحی سه بعدی یکی از اصول طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص است .

طراحی و چاپ کارت ویزیت خاص