طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

بنرهای تبلیغاتی تصاویر گرافیکی کوچک و دارای ابعاد مشخص هستند که برای معرفی یک محصول یا خدمت بصورت ثابت و متحرک طراحی میشوند. یکی از مهمترین عوامل در تبلیغات اینترنتی طراحی بنرهای تبلیغاتی جذاب، زیبا و پر محتوا می باشد. طراحی بنرهای تبلیغاتی در موفقیت تبلیغات اینترنتی شما بسیار تاثیرگذار است. با تبلیغات بنری در فضای اینترنت شما می توانید به دو هدف مهم نایل گردید. افزایش فروش و آگاهی در مورد برندتان در این نوع تبلیغات .

طراحی بنر تبلیغاتی

فرمت های بنر تبلیغاتی 

بنر تبلیغاتی با فرمت نمایشی مختلفی انجام می شود و تبلیغات می تواند با ساختار این فرمت ها ( gif , jpg , jpeg , png )  در سطح وب نمایش داده  شود.  

بنر تبلیغاتی ثابت

بنر های تبلیغاتی ثابت ، یکی از رایج ترین بنر های موجود هستند این بنرها معمولا در فرمت گیف GIF طراحی می شوند و دربردارنده تصاویر و متونی هستند که ثابت بوده و حرکت نمی کنند در واقع با استفاده ازبنر های ثابت ی توانید ، به ساده ترین روش موجود ، نام تجاری خود و یا محصولات خود را به سایرین معرفی کنید.

بنر تبلیغاتی گیف

طراحی بنر تبلیغاتی گیف یکی از رایج ترین نوع نمایش آگهی در سطح وب به شمار می رود ، بنر های گیف در عین سادگی ، میتوانند در کمترین زمان ، بیشترین بازدهی و تاثیر گذاری را بر روی مخاطب هدف داشته باشند بنرهای  تبلیغاتی گیف معمولا حاوی پیامی هستند.آن ها معمولا دارای لینک بوده و با کلیک کردن روی آنها به صفحه ای وارد می شوید.