طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

تولید محتوای سئو شده

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

در میان میلیون ها سایت و رسانه ای که در اینترنت امروز فعالیت دارند دیده شدن بسیار سخت است. شما برای آنکه مطالبتان در لابلای این همه مطلب و خبر دیده شود نیازمند رعایت نکاتی هستید که به آن محتوای سئو شده می گویند. تولید محتوای سئو شده کاری است بسیار تخصصی و پیچیده که نیازمند دانش خاص (SEO) سئو سایت می باشد. یک محتوای سئو شده در حقیقت محتوایی است که ویژگی های بارزی که موتورهای جستجوگری مانند گوگل به آن امتیاز می دهند را دارا باشد، تا بیشتر و زودتر دیده شود، هر چه محتوای وبسایت شما اصول و قوائد Seo را بیشتر رعایت کرده باشد، کلمات کلیدی مد نظرتان در جستجوی گوگل به صفحات اول نزدیکتر خواهند بود. شرکت تبلیغاتی طرح هرم علاوه برتولید محتوای سئو شده برای وبسایت شما خدمات دیگر سئو سایت را نیز ارائه می نماید مانند لینک سازی داخلی، ایجاد لندینگ پیج، لینک سازی خارجی، بک لینک، تبلیغات پاپ آپ و... 

 

تولید محتوای سئو شده

 

تولید محتوای سئو شده

با توجه به رقابتی شدن فضای کسب و کار اینترنتی و توسعه روش های بازاریابی محتوا، برندهای تجاری روز به روز بیشتر به اهمیت تولید محتوای سئو شده پی می برند و تلاش می کنند تا در این زمینه به موفقیت دست یابند. سئو فرمتی نوشتاری است که برای نوشته های شما امکان نظم بیشتری فراهم می آورد. علاوه بر آن این فرمت باعث می شود که سایت شما بر سایت های بزرگتر، پر سابقه تر و پربازدیدتری فائق آید. چرا که محتوای سئو شده از طریق تکنیک هایی خودش را در مرور اینترنت از طریق مرورگرها یاری می نماید.

سئو چیست؟

سئو مخفف سه واژه انگلیسی Search Engine optimization  است. این عبارت اشاره به بهینه سازی وب برای موتورهای جستجو دارد. محتوایی که از سئو تبعیت می کند، محتوای سئو شده خوانده می شود. ما در شرکت تبلیغاتی طرح هرم  آماده ایم که با تولید و تهیه محتواهای سئو شده  کسب و کار شما را در معرفی، تبلیغ، گسترش و یافتن مخاطبین بیشتر یاری کنیم.

برای تولید یک محتوای سئو شده، قبل از هر چیزی باید سرتیتر یا Heading مناسب انتخاب نماییم. در تولید محتوای سئو ساختار منظم و مناسبی که سرتیتر داشته باشد بیش از پیش در موتورهای جستجو پدیدار می شوند. شما برای رسانه ای چون سایت می توانید از تصاویر، فیلم ها و ... استفاده نمایید. استفاده از این تصاویر و فیلم ها بر اساس سئو نیز اصول سئو را می طلبد. در ادامه به چند رکن یک محتوای سئو شده می پردازیم.

 

تولید محتوای سئو شده

چند روش برای سئو سایت

  1. انتخاب URL مناسب: URL آدرسی است که طی آن یک صفحه، در مرورگر جستجوگر ظاهر گردد. URL می بایستی کوتاه، یکپارچه با املای ساده و قابلیت جستجو باشد. استفاده از کلمات زیاد، املاهای سخت و ... این امر را سخت می کند و نوشته را در بالای موتور جستجو قرار می گیرد.
  2. کلیدواژه ها یا Keywords : انتخاب کلیدواژه شاید مهم ترین پل ارتباطی نوشته شما با مخاطبان نا آشنا باشد. جالب است بدانید که زمانی که یک کاربر بر روی یک مطلب با کلیدواژه خاص کلیک می کند. کلیه مطالب با همان کلیدواژه پیش روی او قرار می گیرند. ما با انتخاب کلیدواژه های مناسب قادریم که نوشته شما را در کنار مطالب پربازدید قرار دهیم و این به معنای مخاطبین بیشتر است.
  3. برای آنکه بیشتر از سایت شما استفاده شود، شما می توانید نسخه موبایل را به کار ببرید. ما قادریم برای شما  تولید محتوا را به گونه ای تولید کنیم که همسو با موبایل و خوانندگان موبایلی باشد. به همین منظور طراحی سایت های ریسپانسیو یا مسئول بسیار موثر خواهند بود. سایت های ریسپانسیو سایت هایی هستند که ابعاد و اندازه های آن در ابزار الکترونیکی مختلف و اندازه های گوناگون تغییر می کند.

 

تولید محتوای سئو شده

 

  1. ساخت رابطه کاربری مناسب یکی دیگر از عواملی است که در بهینه سازی محتوا موثر است. این امر به دو شیوه موثر است. اول آنکه گوگل به سایت هایی که رابطه کاربری خوبی داشته باشند پاداش ها ، جوایز و بونوس هایی می دهد.

گوگل محتوای تولید شده را بر مبنای رابطه کاربری تحلیل می کند. این تحلیل، تحلیل ماشینی است. سیستم خود گوگل بر مبنای تعداد کلمات، نحوه کلمات ،طول پاراگراف ها و ... متن را ارزیابی می کند. این ارزیابی به بالا آمدن مطلب کمک می کند. و ما آماده هستیم که با تولید محتوایی همسو با ارزیابی ماشینی گوگل متن شما را در سایت ها بالا بیاوریم و در میان هزاران سایت مخاطبان و به تبع آن مشتریان بیشتری برای شما فراهم آوریم.