طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

تولید محتوای تبلیغاتی

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

هر تبلیغ موفق از اجزاء مختلفی تشکیل شده، ایده پردازی، استفاده از عناصر بصری جذاب و با کیفیت، خلاقیت، اجرای خوب و ... . از مهم ترین نکاتی که می تواند تبلیغات شما را از رقبا متمایز سازد، تولید محتوای تبلیغاتی مناسب، بکر و خلاقانه است. محتوای هر تبلیغ در حقیقت نشان دهنده اهمیت و احترامی است که برند برای مخاطبین خود قائل گردیده است. تولید محتوای تبلیغاتی خلاقانه و جدید می تواند تبلیغ را هدفمند و باورپزیر نماید از این رو طی سال های اخیر به تولید محتوای تبلیغاتی قدرتمند و جذاب از سوی برندها و شرکت های تبلیغاتی توجه ویژه ای شده است. شرکت تبلیغاتی طرح هرم نیز با ارائه خدمات تولید محتوای تبلیغاتی برای تبلیغ در فضای مجازی و تبلیغات محیطی تلاش می کند سطح کیفی محتوای تبلیغاتی را افزایش دهد.

 

تولید محتوای تبلیغاتی

 

شما می توانید با انتخاب کلمات و متون مناسب کسب و کار خود را بهتر و با شکل دقیق تری برای مشتریان شرح دهید و آن را به مخاطبان و مشتریان بالقوه خود معرفی نمایید. به انجام چنین عملی تولید محتوا می گویند. تولید محتوا دامنه بسیار وسیعی را شامل می شود. تولید کننده محتوا می تواند از تصاویر، فیلم ها نوشته ها و ضرب المثل ها استفاده کند.

شما می توانید با انتخاب نوع تولید محتوای خود یک تبلیغات ارزان و موثر را انتخاب کنید. ما برای انجام این کار در خدمت شماییم و می توانیم تبلیغات، تحقیقات و اطلاع رسانی مد نظر شما را به موثرترین شکل ممکن انجام دهیم.

تولید محتوای تبلیغاتی

در این موارد شما می توانید از عکس نوشته ها، تصاویر، فیلم ها و ... استفاده کنید. ما می توانیم برای شما با روش هایی از طراحی عکس ها، ارم ها و اشعار هویت شرکت را تعریف کنیم. نوشته های به کار رفته در تولید محتوا می توانند اغوا گرانه باشند، یعنی مخاطبین را ترغیب نمایید نمایند که به سمت محصول تجاری شما یا خدمات تجاری که ارائه می دهید جذب شود. تولید محتوای شما می تواند جنبه اطلاع رسانی داشته باشد. می توانید با دادن آگاهی های مورد نظرتان مخاطب کنجکاو را جذب کنید، نوشتن چنین محتواهایی دانش می خواهد، تحقیق و اگاهی می طلبد. این امر نقش کارشناسان تولید محتوا را پر رنگ می کند.

 

تولید محتوای تبلیغاتی

 

همان طور که می دانید تولید محتوا برای اینستاگرام بیشتر عکس محور است و طراحی یک پوستر خلاقانه و قوی با ترکیبی از عکس و متن و جلوه های بصری بسیار موثر تر از یک محتوای متنی ساده است، این نکته در تولید محتوا برای تلگرام نیز صدق می کند با این تفاوت که در فضای تلگرام کمی بیشتر متن ها نیز مورد توجه قرار می گیرند.

تولید محتوای علمی در زمینه های مختلفی انجام می شود و کارشناسان ما قادرند در کنار تولید محتواهای تجاری، تبلیغاتی و خبری تولید محتوای علمی را انجام دهند. زمینه هایی مثل ، امور پزشکی، مباحث مربوط به سلامت، مباحث مربوط به تکنولوژِی، اخبار ورزشی، مباحث تاریخی فرهنگی و سینمایی از پر طرفدارترین و محبوب ترین محتواهای علمی در بازار رسانه های ایرانی است.

همانطور که گفته شد تولید محتوا، فقط محدود به مطالب، نوشته ها و جملات نیست. می توان در تولید محتوا از تصاویر استفاده کرد. انتخاب تصاویر همسو با محتوا، کاری جزئی نگرانه است. کارشناس های تولید محتوای ما با انتخاب تصاویر مناسب، همسو با اهداف و محتوا به شما برای نفوذ بیشتر تبلیغاتتان کمک می کند.

یکی از نکاتی که تیم تولید محتوای تبلیغاتی طرح هرم  می تواند در مورد آن به کارفرما مشاوره دهد یا استراتژِی تبلیغاتی خود را بر مبنای آن بنویسد. ما قادریم که تولید محتوا را در چند خط، به شکل کوتاه و موثر یا به قول معروف مختصر و مفید عرضه کنیم.

می توانیم تولید محتوا را بزرگتر و در خطوط بیشتری انجام دهیم. ما قادریم تا تبلیغات به شکل کپشن و ویدئو انجام دهیم. در تولید محتوا می توانید روی رسانه های اجتماعی حساب کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رسانه های پرشمار ارتباطی شما می توانید از نرم افزارهایی مثل تلگرام و اینستاگرام برای بازاریابی محتوا به عنوان یک اهرم تبلیغاتی استفاده کنید.

امروزه تاثیر تبلیغ در این رسانه ها کمتر از تلویزیون و سایر رسانه های پر هزینه تصویری ما نیست و ما قادریم، تبلیغاتی موثر و مناسب مناسب برای شبکه های اجتماعی اعمال کنیم.

پس کافیست تبلیغات خود را به ما بسپارید تا به خوبی دامنه مشتریان خود را افزایش دهید.