طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

با توجه به رشد روز افزون شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام و تلگرام و تبدیل شدن این اپلیکیشن ها به بستری مناسب برای تبلیغات و کسب و کار، بسیاری صاحبان مشاغل کوچک و خانگی روی به تبلیغ و فروش از طریق اینستاگرام آورده اند،  رایگان بودن و راه های مختلف برای کسب مخاطب و تبلیغات، اینستاگرام را به ابزاری قدرتمند برای تبلیغات و فروش تبدیل نموده است که شرکت های بزرگ و برند های معروف نیز نمی توانند از حضور در این شبکه اجتماعی چشم پوشی نمایند، روزانه هزاران محتوای بازاریابی و تبلیغاتی با روش های مختلفی مانند اینفوگرافی، ویدئو کلیپ، عکس های تبلیغاتی، موشن گرافی و... تولید و روانه اینستاگرام می شود. آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام بهتر است با دقت و مهارت بالایی انجام گیرد که بتواند با سایرین رقابت کند، شرکت تبلیغاتی طرح هرم نیز در طی سالهای گذشته در اینستاگرام فعال بود و همچنین خدمات تولید محتوای تبلیغاتی و آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام برند های مختلف را ارائه نموده است.

 

 

آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام

 

آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام

کسانی در اینستاگرام موفق ترند که از روش های جدید و خلاقانه برای تبلیغات خود استفاده می نمایند وبا پرداخت هزینه های مختلف در پیج سلبریتی ها و یا افرادی که فالوئر های زیادی دارند اقدام به تبلیغ می نمایند، مهم ترین دلیل رشد این گونه از بازاریابی محتوا و تبلیغات دیده شدن سریع تبلیغ توسط میلیون ها مخاطبی است که روزانه اینستاگرام خود را چک می کنند.

اینستاگرام رسانه ای است تصویر محور، این تصویر محوری چیزی است که اینستاگرام خود را با آن معرفی کرده است و خود را برندی در این زمینه کرده است، به همین دلیل می توانیم بگوییم که ما آماده ایم با ساخت تصاویر بدیع یا محتوای تصویری خاصی آثار شما، تلاش های شما و کارهایتان را به سمع و نظر مخاطبان بالقوه شما که شاید هم نا آشنا باشند برسانیم.

محتوای عکسی از چند جهت باید بررسی شود و ویژگی هایی داشته باشد تا تبدیل به یک محتوای مناسب رسانه ای شود. این که عکس چگونه مدیریت شود بستگی به ماهیت کاری آن دارد. فرآیند تولید عکس اینستاگرامی از عکسبرداری آن شروع می شود.

عکاسی صنعتی، که در بروشورها، کاتالوگ ها و تبلیغات سخت افزاری حضور فعالی دارد می تواند در اینستاگرام نیز به کار آید. مثلا شما فرض کنید می خواهید یک ماشین صنعتی که از خارج وارد می کنید را عرضه کنید. یک کفش ورزشی را نشان دهید. اینجا تیم تولید محتوای ما برای شما عکس هایی تاثیرگذار تولید می کند و شما می توانید مقدمه تولید محتوای تصویری را از طریق ما برای خود تسهیل نمایید.

گاهی شما نیازی به عکس گرفتن ندارید، می توانید از عکس های اماده استفاده کنید. گاهی ممکن است به جای آنکه عکس های دقیق و جدیدی بگیرید، عکس هایی که به شکل غیر مستقیم نوع موثری از تبلیغات را انجام می دهد.

اینجا به جای عکس برداری، انتخاب عکس اهمیت می یابد. در انتخاب عکس باید، به قوانین اینستاگرام توجه کرد. محدودیت هایی که این سایت مثل هر ارگان رسانه دیگری به آن اعتقاد دارد می بایست رعایت شود.

 

آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام

 

ویرایش عکس ها برای اینستاگرام

آیا باید عکس را همانطور که گرفته می شود در اینستاگرام گذاشت؟ همان عکس خام را؟ اینجاست که گرافیست های شرکت تبلیغاتی طرح هرم  یا استفاده از نرم افزار های تخصصی مانند فتوشاپ می توانند با ایجاد تغییرات موثر و اضافه کردن متن و افکت های مناسب عکس ها را زیباتر و موثرتر نمایند . ما می توانیم با تغییرات گرافیکی عکس ها را از عکسی معمولی به عکسی تبلیغاتی و دارای جلوه های بصری خاص تبدیل کنیم تا اثرگذاری تبلیغ را بالاتر ببریم.

عکس های فانتزی

گاهی به دلیل نبود امکانات، یا به علت تاثیرگذاری بیشتر جهان فانتزی ما به موشن گرافی ها، عکس ها و نقاشی ها گرایش پیدا می کنیم. به خصوص در زمانی که داستان پردازی در کار ما است یا می خواهیم به طنز کار بپردازیم. استفاده از تصاویر فانتزی می تواند انتزاع را در مخاطبان کار شما افرایش بدهد و ما با روانشناسی مخاطب آنجایی را که نیاز به استفاده از این تصاویر هست یافته و تعیین می نماییم. انتخاب این عکس ها می تواند از نرم افزارهای موشن گرافی، فتوشاپ، نرم افزار تدوینی منشعب شود.

 

آماده سازی تصاویر برای اینستاگرام

 

انتخاب چنین چیزی با چنین جزییاتی یک کارگردانی کوچک است. و تیم تبلغاتی ما و مشاوران محتوایی ما آماده هستند که با توجه به محتوای مورد نظر و هدف گذاری های گوناگون در ساخت محتوای تصویری مناسب اینستاگرام شما را یاری دهند.

اهمیتی ندارند که این محتوا نقاشی های کشیده شده توسط هنرمندان جوان و نا شناخته باشد که به دنبال معرفی خود به جامعه هنری هستند یا خانم های آَشپز و آرایشگرانی که می خواهند حاصل هنر خود را به چشم دیگران نشان دهند.

ما آماده ایم که به همه این گروه ها از رسانه جدید و موثر ایستاگرام کمک کنیم تا بهتر و بیشتر کسب و کار خود را توسعه دهند.