طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی یکی از موارد بسیار مهم در اجرا است,با توجه به اصول و استاداردهای زیر ساختی این امر میتوان موجب جذب هر چه بیشتر بازدیدکنندگان از غرفه محصولات خود داشت.
دکوراسیون غرفه نمایشگاهی باید به گونه ای طراحی شده باشد تا نظم غرفه به درستی حفظ شود, طوریکه از آشفتگی و بی نظمی درعرضه محصولات جلوگیری به عمل آید.
دکوراسیون غرفه نمایشگاهی می بایست دارای نظمی خاص, کیفیتی متفاوت و سادگی چشم نوازی باشد.

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی


یک طراح دکوراسیون غرفه نمایشگاهی باید چه اصولی را رعایت نماید؟

- دکوراسیون غرفه نمایشگاهی باید به گونه ای باشد که بتواند بازدیدکنندگان بسیاری را جذب نماید و نظم خاصی را برای ارائه محصولات و معرفی سازمان در نمایشگاه داشته باشد.

- در صورتیکه برای معرفی محصولات و سازمان نیاز باشد تا بازدیدکنندگان و صاحبان غرفه مذاکره ای داشته باشند بهتر است فضایی مناسب  در دکوراسیون غرفه جهت این امر در نظر گرفته شود.

- بهتر است محصولات با توجه به اهمیتی که دارند در غرفه چیده شوند, محصولات خاص تر میتوانند بیشتر در دید بازدیدکنندگان قرار بگیرند.

- استفاده از آرم و لوگو سازمان باید به گونه ای در دکوراسیون غرفه نمایشگاهی به کار گرفته شود که مورد توجه بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار بگیرد.

- استفاده از رنگ های جذاب و مرتبط با نوع رنگ محصولات, همچنین نورپردازی مناسب از مواردی است که بسیار مورد اهمیت میباشند.

- در طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی اجرا و به کار گیری یک بنر و استند تبلیغاتی از نکات مهمی است که میتوان در کنار در ورودی یا درون غرفه برای بهتر دیده شدن غرفه به کار گرفت. استندهای تبلیغاتی میتوانند بر جذابیت غرفه نمایشگاهی بیافزایند به طوریکه به وسیله آن ها میتوان محصولات و لوازم سازمان را بهتر معرفی نمود.

استفاده از دیوارهای مشبک در دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

بهتر است برای جدا کردن فضای ارتباطی غرفه خود از محل عبور بازدیدکنندگان استفاده از دیوارهای مشبک راهکار مناسبی میباشد, این دیوار علاوه بر مجزا کردن غرفه از فضای اطراف باعث زیبا سازی بیشتر نمای غرفه نمایشگاهی میگردد.