طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی و چاپ تی شرت تبلیغاتی

  • نویسنده: یوسفی
  •     
  • :تاریخ

طراحی و چاپ تی شرت تبلیغاتی

مقدمه

حتما تا به حال افراد بسیار زیادی را در اطراف خود دیده اید که تی شرتی با مارک آدیداس، نایک و... را به تن دارند. این افراد به طور ناخودآگاه در حال تبلیغ این برندها می باشند! شما نیز می توانید از این فرصت استفاده نموده و

تی شرت تبلیغاتی برای برند یا کسب و کار خود طراحی و چاپ نمایید.

تی شرت تبلیغاتی از ارزان ترین راه های تبلیغات می باشد که البته بسیار موثر واقع خواهد شد.

 

طراحی و چاپ روی تی شرت تبلیغاتی

 

بهترین تی شرت تبلیغاتی

تی شرت پلی استر سفید بهترین و پرطرفدارترین نوع تی شرت برای چاپ تبلیغات می باشد. مهم است که نوع رنگ به کار رفته کاملا قابل شست و شو باشد و تبلیغات روی تی شرت به راحتی پاک نگردند. همچنین این تبلیغات باید پس از چاپ به خورد پارچه روند و برجستگی چاپ روی پارچه مشخص نباشد.

لازم است این تی شرت ها در سایزهای مختلف تولید گردند تا برای افراد با وزن متفاوت قابل استفاده باشد.

چاپ روی تی شرت ملانژ نیز یکی از انواع چاپ تی شرت تبلیغاتی است. ظاهر و دوخت این نوع تی شرت ها زیبا بوده و این تی شرت ها محبوب می باشند. لازم به ذکر است که چاپ روی این تی شرت ها باید تیره باشد تا جلوه زیباتری پیدا کند.

 

طراحی و چاپ روی تی شرت تبلیغاتی

 

نوع دیگری از تی شرت که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد، تی شرت یقه دار است. این نوع تی شرت بسیار شیک بوده و استایل زیبایی را برای افراد ایجاد می کند، به همین دلیل بسیاری این نوع تی شرت را ترجیح می دهند. چاپ لوگو روی تی شرت یقه دار به صورت کوچک و در سمت چپ انجام می گیرد. زیرا این تی شرت ها دارای دکمه می باشند. همچنین می توان تبلیغ را علاوه بر روی تی شرت پشت آن نیز چاپ نمود. اگر چاپ رنگی باشد به صورت دیجیتال و اگر تک رنگ و با جزییات کم باشد به صورت مدیا انجام می گیرد. همچنین امکان گلدوزی روی این تی شرت ها نیز وجود دارد.

 

تی شرت تبلیغاتی، تبلیغ در هر لحظه

در صورتی که شما یا فردی دیگر از تی شرت تبلیغاتی یک برند استفاده نمایید، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که افراد در مورد نام و کار شرکت از شما سوال کنند. به این صورت کم کم سر صحبت باز شده و شما به آسانی توانسته اید تبلیغاتی برای برند خود انجام دهید.

علاوه بر آن در صورتی که در یک سمینار یا نمایشگاه تنها پنج نفر تی شرتی تبلیغاتی با یک مارک خاص را بر تن داشته باشند، اینطور به نظر می آید که عده زیادی آن را به تن دارند. در نتیجه افراد با دیدن مداوم برند، با آن برند آشنا شده و به خرید از آن ترغیب خواهند شد.

 

طراحی و چاپ روی تی شرت تبلیغاتی

 

همانطور که دیده اید فوتبالیست ها در مسابقات تی شرت هایی که حاوی تبلیغات برای شرکت های مختلف هستند را به تن دارند. فکر می کنید این شرکت ها چرا از این نوع تبلیغ استفاده می کنند؟ زیرا در عین ارزان بودن بسیار موثر است و تبلیغ بسیار هوشمندانه و خوبی محسوب می گردد.

 

مقالات مرتبط: 

# لباس کار

# هدایای تبلیغاتی

# کلاه تبلیغاتی