طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی و چاپ تابلو چلنیوم

  • نویسنده: یوسفی
  •     
  • :تاریخ

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم

مقدمه

تابلو چلنیوم از دو جزء کامپوزیت و حروف برجسته چلنیوم تشکیل شده است. برای تامین روشنایی تابلو چلنیوم نیز از LED استفاده می نمایند. همچنین برای طراحی تابلو چلنیوم از برنامه کرل کمک می گیرند.

تفاوت تابلو چلنیوم با دیگر تابلوها این است که حروف تابلو چلنیوم به صورت برجسته می باشد و هر حرف به صورت جداگانه شکل داده می شود و محفظه ای منحصر به خودش دارد.

 

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم

 

ویژگی های تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم آلیاژی آلومینیومی است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل محیط دارد. این تابلو می تواند در مقابل نور، آب، رطوبت، گرما و سرما مقاومت کند و همچنین در مقابل ضربه نیز تا حدودی مقاوم است.

چلنیوم همچنین خاک را به خود جذب نمی کند و دچار زنگ زدگی نمی شود و رنگ آن نیز در طول زمان ثابت خواهد ماند.

انواع تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم ساده

این مدل از تابلو چلنیوم ظاهری ساده در رنگ های مختلف پلکسی گلاس و رنگ های متفاوت به چلنیوم دارد. اجزا تشکیل دهنده حروف تابلو چلنیوم عبارتند از: لبه چلنیوم، پلکسی گلاس، PVC، SMD و منبع تغذیه.

 

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم پلکسی دوبل

در این نوع تابلو از دو پلکسی گلاس با رنگ های متفاوت استفاده می شود که این موضوع باعث افزایش زیبایی و دید بهتر خواهد شد. همچنین در صورت تقاضای مشتری این نوع تابلو ها را می توان با استفاده از چند پلکسی گلاس در رنگ های مختلف تولید نمود.

اجزا تشکیل دهنده حروف این تابلو عبارتند از: لبه چلنیوم، پلکسی گلاس در رنگ های مختلف، PVC، SMD و منبع تغذیه.

تابلو چلنیوم RGB

این نوع تابلو با استفاده از کنترلر، پلکسی گلاس سفید و SMG های RGB ساخته می شود. این تابلو ها دارای ویژگی می باشند که آن ها را بسیار خاص می کند؛ تابلو چلنیوم RGB توانایی نمایش هفت رنگ مختلف را دارد که جلوه نهایی بسیار زیبایی را عرضه می نمایند.

تابلو چلنیوم فول کالر

این نوع تابلو ها با استفاده از SMD های فول کالر و کنترلر مخصوص، می توانند تا 16 میلیون رنگ را نمایش دهند. تابلوهایی که با این نوع ساخته می شوند زیبا و منحصر به فرد می باشند.

 

طراحی و چاپ تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم پانچ

این نوع تابلو با دارا بودن اشکال مختلف از قبیل ستاره، الماس و... روی تابلو پلکسی گلاس، نور دستگاه را از قسمت هایی که برش خورده اند عبور داده و این موضوع باعث شکست نور خواهد شد. این تابلوها یک نوآوری در تابلو چلنیوم محسوب گشته و زیبایی و جلوه خاصی دارند.

اجزای حروف این تابلو عبارتند از: لبه چلنیوم، پلکسی گلاس پانچ شده در رنگ های متفاوت، RGB، SMD یا فول کالر، PVC و منبع تغذیه.

تابلو چلنیوم کریستال

این نوع تابلو را با استفاده از پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های کریستال می سازند.  این نوع تابلو را همچنین می توان به شکل RGB، فول کالر یا تگ رنگ ساخت که این موضوع به سلیقه مشتری بستگی دارد.

 

طراحی و چاپ تابلو چلنیوم

 

اجزاء تشکیل دهنده حروف این تابلو شامل: لبه چلنیوم، پلکسی گلاس شیشه ای، RGB، SMD یا فول کالر، PVC و منبع تغذیه می باشند.

 

در همین راستا بخوانید:

# تابلو چلنیوم استیل

# تابلو چلنیوم برجسته

# تابلو چلنیوم کامپوزیت