طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی و چاپ سی دی و قالب سی دی

  • نویسنده: یوسفی
  •     
  • :تاریخ

سی دی و قالب سی دی

مقدمه

ارائه سی دی یکی از روش های تبلیغاتی می باشد. با این روش به راحتی می توانید تبلیغات کاملی انجام داده و همه چیز را در مورد محصولات یا خدمات خود بیان کنید. با این روش احتمال بیشتری وجود دارد که افراد پس از مطلع شدن از مزیت های محصول شما اقدام به خرید آن نمایند. اما آنچه اهمیت دارد این است که طراحی سی دی و قالب سی دی باید به گونه ای باشد که فرد ترغیب به دیدن سی دی شود.

 

طراحی و چاپ سی دی و قالب سی دی شرکت آریا اس جی اس

( طراحی و چاپ سی دی و پاکت سی دی شرکت آریا اس جی اس)

 

سی دی های تبلیغاتی زیادی جود دارند که خیلی از ما به راحتی نادیده شان می گیریم و تصور می کنیم چیزی برای ارائه ندارد، با وجود این که ممکن است محتوای آن ها برایمان کاربردی و مفید باشد. بنابراین طراحی و شکل ظاهری سی دی از اهمیت بالایی برخوردار است. با ما همراه باشید تا برخی نکات را درباره سی دی تبلیغاتی و قالب سی دی بیان کنیم.

 

طراحی و چاپ سی دی و قالب سی دی شرکت ویدار ماشین

( طراحی و چاپ سی دی و قالب سی دی شرکت ویدا ماشین )

انواع سایز سی دی

سی دی ها از لحاظ سایز به دو دسته تثقسیم می گردند. در واقع این رینگ یا سوراخ وسط سی دی است که تعیین کننده سایز سی دی می باشد. رینگ ها می توانند 44 میل و یا 22 میل باشند. سی دی هایی با رینگ 22 میلی فضای بیشتری را برای چاپ روی سی دی در اختیار افراد قرار می دهند و به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

 

( طراحی و چاپ سی دی و آلبوم سی دی شرکت اس جی اس)

( طراحی و چاپ سی دی و آلبوم سی دی شرکت اس جی اس)

 طراحی قالب سی دی

زیبایی و خاص بودن طراحی

برای طراحی قالب سی دی مهم ترین امر زیبایی و منحصر به فرد بودن است. قالب سی دی اولین چیزی است که به چشم افراد می آید و می تواند باعث شود فرد سی دی را تماشا کند یا از تماشای آن صرف نظر نماید. طراحی قالب سی دی مستلزم این است که طراح به خوبی از زمینه فعالیت شرکتی که قرار است تبلیغات برایش انجام گیرد آگاه بوده تا طراحی را به صورت حرفه ای انجام دهد.

امروزه طراحی قالب سی دی ها به صورت مینیمال و با ایجاد طرح های هندسی انجام می گیرد. استفاده از تصاویر نیز می تواند موجب جذابیت قالب سی دی شود که بهتر است با توجه کردن به نظر طراح از آن استفاده گردد.

ایجاد سوال در ذهن مخاطب

قالب سی دی می تواند به صورت سوال برانگیز نیز طراحی شود. به گونه ای که با مطرح کردن یک سوال عجیب یا تصویر و لوگویی خاص برای افراد سوال ایجاد کند و در نتیجه انگیزه ای برای تماشای سی دی داشته باشند. به این ترتیب افراد ترغیب خواهند شد سی دی را تماشا کنند تا پاسخ سوالاتی که در ذهنشان ایجاد شده است را بیابند.

 

( طراحی و چاپ سی دی و آلبوم سی دی شرکت صاف)

( طراحی و چاپ سی دی و آلبوم سی دی شرکت صف)

خلاقیت

امروزه روش های تبلیغاتی خیلی زیادی وجود دارند و بسیاری از افراد از این روش ها استفاده می نمایند. اما اینطور نیست که همه آن ها جواب بیرند. زیرا صرف تبلیغات کافی نیست و خلاقیت در تبلیغات عاملی بسیار تعیین کننده می باشد. به خرج دادن خلاقیت در طراحی سی دی و قالب سی دی موجب می گردد افراد به تلیغات شما بیشتر از سایر تبلیغات توجه نشان دهند. به این ترتیب ما با اندکی تمایز می توانید بازار را به دست بگیرید.