سازه های نمایشگاهی

رول آپ

  • نویسنده:
  •     
  • :تاریخ

رول آپ

مقدمه

رول آپ نوعی استند است که برای اهداف تبلیغاتی در جاهای مختلف از جمله نمایشگاه ها و شرکت ها از آن استفاده می گردد. یکی از مزیت های رول آپ قابلیت حمل آن است که به رول آپ امکان جابجایی های متعدد و استفاده در محل های مختلف را خواهد داد.

از دیگر مزایای رول آپ می توان به نصب سریع و آسان و اشغال فضای کم اشاره نمود. رول آپ دارای پایه ای آلومینیومی و ستونی برای نگهداشتن استند می باشد. برای مشاهده انواع سازه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید.

 

رول آپ

(رول آپ نصب شده)

انواع رول آپ

رول آپ ها دارای دو نوع ثابت و موتوردار یا گردان می باشند. همچنین نوع چاپ آن ها می تواند به صورت یک طرفه یا دو طرفه باشد. به این ترتیب رول آپ می تواند در شش نوع مختلف تولید گردد که عبارتند از:

  • رول آپ ساده یک طرفه
  • رول آپ گردان یک طرفه
  • رول آپ پایه پهن
  • رول آپ آویز گردان
  • رول آپ گردان دو طرفه
  • رول آپ گردان دو طرفه با هالوژن

رول آپ نمایشگاهی

همانطور که پیش تر گفته شد رول آپ را بیشتر در نمایشگاه ها می بینید. زیرا این محصول با دارا بودن صفحه ای بزرگ جهت نمایش گرافیکی، امکان معرفی محصولات یا خدمات را به زیباترین شکل ممکن فراهم می کند. بدیهی است هر چقدر کیفیت چاپ رول آپ بالاتر باشد، در جلب مخاطبان بهتر عمل می کند.

همچنین رول آپ را بهترین استند نمایشگاهی نیز می نامند؛ زیرا در هنگام بسته بودن حجم بسیار کمی را اشغال کرده و برای نصب آن نیز به دانش فنی نیاز نیست. در عین حال ایستادگی بسیار بالایی داشته و به همین دلیلی گزینه ای ایده آل محسوب می گردد. برای مشاهده انواع سازه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید.

 

رول آپ

( کیف و سازه رول آپ )

رول آپ را می توان در نمایشگاه هایی با فضای بسته و یا در محیط های بیرونی در معرض نمایش قرار داد و از این بابت محدودیتی را تجربه نخواهید کرد.

رول آپ رومیزی

رول آپ رومیزی با عرض 30 و ارتفاع 42 سانتی متر و دارای وزنی کمتر یا مساوی یک کیلوگرم می باشد. از این مدل رول آپ ها بیشتر در غرفه ها و فروشگاه ها استفاده می کنند. مهم ترین ویژگی رول آپ رومیزی اشغال فضای کم و وزن سبک می باشد.

تمایز در تبلیغات

یکی از ویژگی های مهم رول آپ متفاوت بودن آن است. به این صورت که شرکت های زیادی از بروشور یا کاتالوگ استفاده می کنند؛ اما کمتر کسی از رول آپ بهره می گیرد. بنابراین استفاده به جا از رول آپ موجب می گردد تبلیغ شما متمایز از تبلیغ سایرین گردد.

کیفیت رول آپ

از آنجایی که رول آپ قابلیت جمع شدن دارد، افراد می توانند به دفعات از آن استفاده نموده و دوباره آن را جمع نمایند. به همین دلیل کیفیت رول آپ بسیار مهم بوده و لازم است رول آپی خریداری گردد که به زودی از بین نرود. علاوه بر آن کیفیت بنر متصل به رول آپ نیز باید بالا باشد.

با خریداری کردن رول آپ از مراکزی که در این امر تجربه و تخصص زیادی دارند، رول آپی را خواهید داشت که تا مدت ها در نمایشگاه ها و رویداد ها شما را همراهی می کند. برای مشاهده انواع سازه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید.