سازه های نمایشگاهی

پاپ آپ

  • نویسنده:
  •     
  • :تاریخ

پاپ آپ

مقدمه

پاپ آپ یک استند بزرگ بوده که قابلیت نمایش بنر های بزرگ را دارا می باشد. لازم به ذکر است که حمل و نقل پاپ آپ بسیار راحت بوده و در واقع تنها هنگام نیاز آن را باز خواهید کرد و در سایر مواقع جای بسیار کمی را اشغال می کند. برای مشاهده انواع سازه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید.

 

پاپ آپ

(پاپ آپ 3 در 3 کرو)

پاپ آپ برای تبلیغات در نمایشگاه ها، کنفرانس های خبری، ورزشی، سیاسی، مترو، مراکز تجاری، پاساژ ها و سایر مکان ها از آن استفاده می گردد. می توان در قسمت بالای پاپ آپ پروژکتوری جهت نور پردازی قرار داد. این پروژکتور به خیره شدن چشم ها و تاثیر گذاری بیشتر تبیغات شما کمک خواهد کرد.

پاپ آپ را همچنین می توان پشت فردی که قرار است سخنرانی انجام دهد، قرار داد. در این صورت در کل مدت سخنرانی این فرصت را دارید که در معرض دید افراد باشید.

 

پاپ آپ

 

تاثیر طراحی در پاپ آپ

مهم ترین بخش پاپ آپ طراحی پوستری زیبا که دارای چاپی با کیفیت است می باشد. در واقع پاپ آپ باید به گونه ای باشد که به چشم مشتریان زیبا و جالب بیاید. در این صورت است که زمان بیشتری را صرف مشاهده آن خواهد کرد و احتمال خرید و یا استفاده از خدمات شما بالا می رود. برای مشاهده انواع سازه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید.

بنابراین کار طراحی و چاپ پاپ آپ را باید به متخصصین حرفه ای سپرد تا کار نهایی بهتری دریافت کنید و تبلیغات بیهوده انجام نداده باشید.

برای طراحی بهتر سعی کنید رنگی زیبا را انتخاب کنید که با محیط نیز هماهنگ باشد. برای مثال اگر قصد دارید پاپ آپ را در شرکت خود قرار دهید، در طراحی پاپ آپ به دکوراسیون شرکت توجه داشته باشید. درج لوگو را نیز در پاپ آپ فراموش نکنید.

 

سازه پاپ آپ

(سازه فلزی پاپ آپ)

علاوه بر این توجه داشته باشید که در نهایت پاپ آپ شما می بایست زیاد از حد شلوغ نبوده و دارای فضای خالی باشد.

نحوه قرار دادن پاپ آپ می تواند به صورت صاف یا منحنی باشد که این کار را بسته به سلیقه و طراحی پاپ آپ انجام می دهند.

روش ساخت پاپ آپ

طرح پاپ آپ را ر روی برگه کوتد با دستگاه چاپ پلات انجام می دهند. سپس آن را با پوشش لمینیتی از پلاستیک می پوشانند. سپس طرح چاپ شده را با آهنربا روی سازه آلومینیومی می چسبانند. نصب پاپ آپ و کندن آن از روی این سازه به سادگی امکان پذیر می باشد.

مزایای پاپ آپ

  • امکان نصب و جدا شدن راحت
  • سبک، کم وزن و قابل حمل
  • دارای تدوام برای مدت ها استفاده
  • ضد آب و دارا بودن قابلیت شست و شو
  • هزینه به صرفه
  • قابلیت پیاده سازی در بعد های مختلف
  • چاپ تصویر با کیفیت روی آن

و... .

 

کیف پاپ آپ

( کیف پاپ آپ)

نتیجه گیری

به طور کلی پاپ آپ را یکی از زیباترین روش های تبلیغ در نمایشگاه ها می دانند. افراد حاضر در نمایشگاه یا کنفرانس حتی شده برای لحظاتی به پاپ آپ نمایشگاهی شما توجه خواهند کرد. همین توجه کوتاه می تواند زمینه ساز رونق کسب و کار شما باشد.

بنابراین در صورت شرکت در نمایشگاه یا مکان هایی از این قبیل چاپ پاپ آپ را فراموش نکنید. برای مشاهده انواع سازه های نمایشگاهی اینجا کلیک کنید.