ساک دستی

ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون

بدون شک تمام ما از کاربرد ساک دستي و نحوه ي تبليغات توسط آن آگاه هستيم و احتمالا صحبت از اهميت ساک هاي دستي در بحث تبليغات يک موضوع تکراري و روشن است. بنابراين ما به نحوه ي تبليغات توسط اين ساک ها نمي پردازيم بلکه سعي ميکنيم شما را با ساک هاي دستي با رنگ اختصاصي پنتون آشنا کنيم که احتمالا گزينه ي مناسبي براي شما به حساب مي آيند. زماني که از ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون صحبت مي کنيم مسئله اي که در اولين نظر به آن برمي خوريم اين است که رنگ پنتون چيست و ساک دستي اختصاصي با رنگ پنتون چه مزيتي دارد؟ برای مشاهده انواع ساکدستی های خاص شرکت  تیبلیغاتی طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون

 

رنگ اختصاصي پنتون

پنتون شرکتي است که براي اولين بار تلاش کرد مشکل تفاوت رنگ ها در زمينه ي توليد و چاپ را حل کند و به همين منظور يک کد گذاري براي رنگ ها ايجاد کرد که امروزه بسيار مورد توجه است و در واقع در هر مرکز چاپي از دفترچه ي رنگ پنتون استفاده ميشود.طيف رنگي از ديد افراد مختلف است علاوه بر اين حتي رنگي که در يک مانيتور ديده مي شود با مانيتور ديگر فرق دارد و از همه مهمتر اينکه رنگ در يک چاپگر با ديگري فرق دارد و.. تمام اين نکته هاي گفته شده به اين ميپردازد که شما نميتوانستيد با قطعيت يک رنگ را انتخاب کنيد و مطمئن باشيد که در انتها بعد از چاپ نيز همان رنگ اوليه ي انتخابي خود را خواهيد داشت و اين مشکل بزرگ بوسيله ي شرکت پنتون حل شد که توسط آن درصد استفاده از هر رنگ، در توليد رنگ مد نظر مشخص شده است همچنین شما دامنه ی رنگ زیادی برای انتخاب دارید.بنابراين شما ميتوانيد ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون را با خيال راحت سفارش دهيد و اطمينان داشته باشيد که اين مشکلات تفاوت رنگ، به حداقل ميزان خودشان مي رسند.

 

ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون

برای مشاهده انواع ساکدستی های خاص شرکت  تیبلیغاتی طرح هرم اینجا کلیک کنید.

مزایای ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون

ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون اين امکان را نيز به شما ميدهد که رنگ خاص مد نظر خود را بتوانيد انتخاب کنيد و به اين صورت ساک دستي سفارش شده توسط شما مجزا و جدا از رنگ بقيه ي ساک هاي دستي خواهد بود و خب مشخص است که اين قضیه در زمينه ي تبليغات اهميت بسيار بالايي دارد.يک رنگ خاص به راحتي در ذهن مردم مينشيند و ميتواند معرف کار و محصول شما باشد. همانطور که اگر دقت کنيد شرکت هاي بزرگ مانند اپراتورهاي تلفن همراه از اين مسئله به راحتي بهره بردند و شما با ديدن آن رنگ، به راحتي متوجه مي شويد که تبليغات مربوط به کدام شرکت است. اين نوع جداسازي و خاص کردن برند و کار مورد نظر شما در ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون کاملا شدني است و ميتواند نتيجه ي بسيار مطلوبي بر روي شناخت محصول شما داشته باشد. بنابراين یک ساک دستي با رنگ اختصاصي پنتون ميتواند تفاوت کار شما و ديگر ساک هاي دستي که اکثرا رنگ های مشابهی دارند را، به راحتی نشان دهد و شما این اطمینان را میتوانید داشته باشید که ساک دستی با رنگ مورد نظرتان چاپ خواهد شد و تفاوت رنگ قابل ملاحظه ای وجود نخواهد داشت.