ساک دستی

چاپ و تولید ساک دستی کرافت

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید ساک دستی کرافت

چاپ و تولید کیف دستی کرافت در بازار کیف های تزیینی شیک و زیبا بسیار پر طرفدار است به این دلیل که کیف های دستی کرافت از کاغذ مرغوب با خاصیت کشسانی تهیه  و تولید می شوند.

اگر دوست دارید، بیشتر راجع به چاپ وتولید ساک دستی کرافت  بدانید، خوب است این نکته را هم یادآور شویم، که نوع چوب درختانی که در تولید کیف دستی کرافت دخیل هستند، بامبو، کاج و کنف می باشد. برای مشاهده انواع ساک دستی های خاص اینجا کلیک کنید.

 

چاپ و تولید کیف دستی کرافت

 

به همین دلیل آنقدر کیفیت خوبی دارند که با وجود وزن زیاد وسایل  باز هم مقاومت خود را حفظ می کند و پاره نمی شوند.

چاپ کیف دستی کرافت

چاپ کیف دستی کرافت همان طور که در ابتدای این مطلب هم گفته شد، طرفداران زیادی دارد که دوست دارند  به دلیل شیک بودن جهت کادو دادن، مهمانی رفتن، بسته بندی کردن و سایر کار های شخصی از آن ها استفاده کنند.

برای همین منظور  با سفارشات و سلیقه های شخصی خود، طراحی مورد نیاز و مورد پسند خود را جهت چاپ و تولید ساک دستی کرافت سفارش دهند.

همچنین بیشتر ساک دستی های دستی کرافت متناسب با موقعیت ها و شرایط مختلف مثل

 نوع مصرف(جهت کادو، مناسب فست فود ها، متریال ساختمانی و غیره..)

  • متناسب با فصل
  • انواع رنگ ها
  • انواع جنس و کیفیت

 تهیه وتولید می شوند.

تولید کیف دستی کرافت

در مرحله تولید کیف دستی کرافت معیار های زیادی وجود دارد که باید به آن ها دقت شود تا یک محصول ویژه و کاربردی حاصل شود. برخی از این معیار ها عبارتند از:

  • نوع مصرف( فست فود ها، رستوران ها، همایش ها، کار های شخصیو غیره..)
  • رنگ بندی( متناسب با شرایط و تقاضای  مورد نظر)
  • نوع فصل

 

ساک دستی کرافت

برای مشاهده انواع ساک دستی های خاص اینجا کلیک کنید.

چاپ و تولید ساک دستی کرافت:

دلایل مصرف:

استفاده از ساک دستی های کرافت تاثیر بسیار زیادی بر  رشد  بازار، محیط زیست و دیگر جنبه ها مرتبط داشته است.  که البته از بیشترین تاثیرات بر روی محیط زیست است که در چند دهه گذشته به دلیل استفاده های مفرط از کیسه های پلاستیکی این نگرانی چند برابر شده است.

بنابراین تجزیه آن ها در محیط زیست با شرایط بهتر و زمان کمتری همراه است.

از طرفی به دلیل زیبای ظاهری و قابلیت داشتن طراحی های زیبا و همه پسند می تواند در هر شغلی نظر مشتری ها را به خود جلب کند.

چاپ و تولید کیف دستی کرافت:

نحوه تولید

در آغاز مرحله تولید و چاپ ساک دستی کرافت معمولا طبق سفارشات مشتری پیش می روند،بر اساس معیار هایی که در بالا ذکر شد، یعنی مشتری برای چه کاری می خواهد، چه رنگی سفارش داده است، برای چه تعداد و در چه ابعاد و اندازه ای می خواهد که در نهایت مرحله تولید شروع می شود.

در مرحله تولید این نوع کیف، کاغذ مورد نظر را در طی مرحله ای به نام کرافت به شکل خمیر در می آورند و در همین مرحله می باشد که می توانند رنگ کاغذ را تیره تر و یا روشن تر کنند.

برای مشاهده انواع ساک دستی های خاص اینجا کلیک کنید.

قیمت چاپ و کیف دستی کرافت

معمولا تولید ساک دستی های دستی کرافت از سایر بسته بندی ها با جنس های دیگر ارزان تر و مناسب تر می باشد و برای مشتری ها معمولا به صرفه تر است.