ساک دستی

چاپ و تولید شاپینگ بگ فروشگاه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تولید شاپینگ بگ فروشگاه

همانطور که از اسم آن پیدا است شاپینگ بگ به معنای کیف خرید است و برای گذاشتن وسایل در آن ها بعد از خرید استفاده می شود. حتما تاکنون توجه کرده اید که زمانی که از فروشگاه های بزرگ خرید می کنید برای وسایلتان تعدادی شاپینگ بگ در اختیارتان قرار می دهند. این کار علاوه بر آن که راحتی مشتری را به ارمغان می آورد در بحث تبلیغاتی آن فروشگاه نیز تاثیر دارد و در واقع شما در حال تبلیغات برای فروشگاه هستید.شما یک هدیه ی تبلیغاتی گرفته اید و در حال تبلیغات برای آن مکان یا برند هستید. این را هم اضافه کنیم که شاپینک بگ ها ی فروشگاهی عمدتا کاغذی و یا مقوایی هستند اما در بعضی مکان ها از پلاستیک هایی با طرح تبلیغاتی استفاده می شود که بسته به بودجه و اجناس متفاوت است.

 

چاپ و تولید شاپینگ بگ فروشگاه

 

در حال حاضر ما آگاه به این موضوع هستیم که هنوز اولین پلاستیک ساخته شده توسط بشر تجزیه نشده است پس بهتر است از این شاپینگ بگ های فروشگاهی زیاد استفاده نکنید تا آن ها نیز به سمت تولید شاپینگ بگ های کاغذی بروند. در هر حال بهتر است حوای محیط زیستمان و آینده مان را داشته باشیم!!!

چاپ و تولید شاپینگ بگ فروشگاهی

جنس کاغذ استفاده شده در شاپینگ بگ ها معمولا از جنس کاغذ کرافت است که بسته به نوع کیفیت کاغذ استفاده شده میزان تحمل آن برای حمل بار متفاوت است اما با جنس های خوب آن میتوان کالاهای نیمه سنگین و سنگین را به راحتی جا به جا کرد.دسته های شاپینگ بک های فروشگاهی نیز مدل های مختلفی دارند که کیفیت و استقامت این دسته ها و مکان درست نصب آن ها بسیار مورد توجه است. قطعا هیچ کس به این علاقه ندارد که دسته ی شاپینگ بگ وسایلش کنده شده و وسایل روی زمین بریزند ویا مجبور باشد بقیه ی راه وسایل را در بغل خود نگه دارد. پس علاوه بر تبلیغاتی که فروشگاه ها از طریق این شاپینگ بگ ها می کنند در واقع یک نیاز اساسی خرید شما را هم رفع می کنند تا با جلب رضایت شما احتمال بازگشتتان را بیشتر کنند. قطعا اگر بعد از خرید ندانید وسایلتان را چه طور ببرید و یا شاپینگ بگ با کیفیت پایین دریافت کنید احتمالا به آن فروشگاه بر نخواهید گشت. همچنین با دریافت یک شاپینگ بگ فروشگاهی زیبا و با دوام آن فروشگاه در ذهن شما باقی خواهد ماند زیرا بعدا هم از آن شاپینگ بگ استفاده خواهید کرد.

به طور معمول شاپینگ بگ های فروشگاهی ای که خاص هستند موفق تر نیز هستند. اکثر فروشگاه ها وسوسه می شوند و لوگوی خودشان را روی شاپینگ بگ درج می کنند که البته کار بدی نیست اما وجود یک طرح خلاقانه که معرف کسب کار باشد بیشتر از لوگو در ذهن ها می نشیند.چاپ و تولید یک شاپینگ بک فروشگاهی مناسب علاوه بر رفع نیاز مشتری و رضایت آن تبلیغات بیشتری انجام می دهد.