ساک دستی

ساک دستی پارچه ای متقال

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

در ادامه معرفی جنس های مختلف ساک دستی،می خواهیم به ساک دستی پارچه ای متقال اشاره کنیم. متقالی نوعی پارچه ی نخی و شبیه کرباس است. متقال ها در قیاس با کرباس ها لطیف تر می باشند. متقال پارچه نستا مقاومی می باشد و عایق خوبی برای رطوبت هم هست. هر دو مورد فوق به خوبی پذیرای عناوین، نوشته ها و لوگوها می باشند و همچنین رنگ بندی های متنوع روی آنان قابل چاپ می باشند. شرکت تبلیغاتی طرح هرم به تازگی اقدام به طراحی، چاپ و تولید ساک دستی پارچه ای متقال نموده است، ساک دستی پارچه ای متقال به دلیل جنس با دوام و سبکی که دارد از ماندگاری بالایی برخوردار است،ساک دستی های پارچه  قابل شستشو بوده و برای مصارف طولانی مدت بسیار مناسب می باشند.

 

ساک دستی پارچه ای متقال

 

قیمت ساک دستی پارچه ای متقال

به دلیل اینکه ساک دستی های پارچه ای نوعی ساک دستی خاص است که فقط به صورت اختصاصی تولید می شوند و مراحل مختلفی برای تولید را پشت سر می گذارند به نسبت دیگر ساک دستی ها از قیمت بالاتری برخوردارند که اگر به طول عمر ساک دستی متقال توجه کنید مشاهده می کنید که این اختلاف قیمت به نسبت دوام آن بسیار ناچیز است، حداکثر عمر یک ساک دستی مقوایی با کیفیت خوب چند هفته است ولی یک ساک دستی پارچه ای ممکن است تا سالها قابل استفاده باشد. از دیگر دلایل بیشتر شدن هزینه های تولید ساک دستی پارچه ای قیمت بالاتر پارچه به نسبت مقوا و نایلون است، و دیگر اینکه ساک دستی پارچه ای متقال باید تماما دوخته شود و از قالب، پرس، چسب و دستگاه های تمام اتوماتیک نمی توان برای تولید آن استفاده نمود.

اندازه ساک دستی های متقال

از آنجایی که ساک دستی های پارچه ای به صورت کاملا اختصاصی تولید می شوند، شما محدودیت زیادی در ابعاد و اندازه این ساک دستی ها ندارید، اما بهتر آن است که طول و عرض ساک دستی پارچه ای متقال همیشه با تناسب و استاندارد خاصی انتخاب گردد که از افتادگی پارچه و بد شکل دیده شدن آن جلو گیری نمود. پیشنهاد شرکت تبلیغاتی طرح هرم این است که برای ساک دستی پارچه ای متقال همواره از مدل های عمودی استفاده نمایید چرا که در این حالت ساک دستی و چاپ روی آن بدون چین خوردگی و افتادگی و در بهترین حالت خود قرار می گیرد.

 

ساک دستی پارچه ای متقال

 

طراحی ساک دستی پارچه ای متقال

برای طراح روی ساک دستی متقال بهتر است از طرح های وکتور استفاده نمایید، شما می توانید با ترکیب طرح های وکتور و لوگو شرکت خود طرح های بسیار زیبایی خلق کنید که مصرف کننده ساک دستی های پارچه ای شما را بیشتر ترقیب به استفاده از آن کند، به این نکته توجه کنید که طراحی یک ساک دستی خاص باید متفاوت و جذاب تر از ساک دستی های معمولی باشد،  طراحی ساک دستی های پارچه ای متقال باید بگونه ای باشد که علاوه بر حفظ زیبایی ساک دستی نام تجاری یا لوگو شرکت شما بخوبی بچشم بیاید و سفیر خوبی برای تبلیغات برند شما باشد. 

 

ساک دستی متقال

 

چاپ ساک دستی پارچه ای متقال

معمولا برای چاپ ساک دستی متقال از چاپ سیلک استفاده می گردد، چاپ سیلک همان چاپی است که روی اکثر تیشرت ها می بینید، برای چاپ سیلک روی ساک دستی پارچه ای می توانید از هر رنگی استفاده نمایید اما بهتر است که رنگ ها به صورت تفکیک شده و بدون برخورد به هم روی ساک دستی چاپ گردند تا چاپ از کیفیت بالاتری برخوردار شود. روش های دیگری نیز برای چاپ روی ساک دستی پارچه ای متقال وجود دارد ولی به دلیل هزینه بسیار بالای اینگونه چاپ ها طرح هرم به شما پیشنهاد می کند که ار آنها چشم پوشی کنید.