ساک دستی

اندازه ساک دستی های طرح هرم

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

ساک های دستی را می توان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید نمود. شرکت تبلیغاتی طرح هرم معمولا با توجه به نیاز مشتری ساک دستی ها را طراحی و تولید می نماید، این ابعاد بسته به ظرفیتی که کارفرما مدنظر دارد و اندازه استاندارد مقواها و ماشین های چاپ افست تولید می شود. انتخاب ابعاد به نوع محصول بستگی دارد، با این حال اندازه ساک دستی های طرح هرم چندان محدود هم نیست و میتواند پاسخگوی همه نیاز های مصرف کنندگان ساک دستی باشد. در ادامه به برخی از ابعادی که در بازاربیشتر استفاده  دارند و به شکلی رایج تولید می شوند می پردازیم.

  1. ساک های دستی 20*30
  2. ساک های دستی 23*35
  3. ساک های دستی 30*40
  4. ساک های دستی 35*45
  5. ساک های دستی 40*50
  6. ساک های دستی 50*55

 

 

اندازه ساک دستی های طرح هرم

 

قیمت ساک دستی تابع ابعاد آن هم می باشد. و طبیعی است که هر چه ابعاد آن بزرگتر باشد مواد به کار رفته در آن بیشتر است و این بیشتر بودن به افزایش قیمت منجر می شود جدا از این هزینه اضافه ای نیز برای دسته های بندی اخذ می گردد. طراحی ساک های دستی نیز به مانند طراحی جعبه ها به صورت لایه باز انجام می شود. در طرح لایه باز همه وجوه چند گانه روی کاغذ یا داخل نرم افزارهای گرافیکی دیده می شوند. طراح و کارفرما در این روش، پشت و نقاط عطف را می بینند و هر تغییری که لازم است روی طرح اعمال می کنند. آن ها در طراحی لایه باز به تصویر محصول پس از تکمیل توجه می کنند و شکل کلی محصول چاپ شده که قرار در دست شما یا مشتریانتان قرار گیرد را طراحی می کنند.

شرکت تبلیغاتی طرح هرم همواره پس از تکمیل طراحی ساک دستی، از آن یک یا چند ماکت تهیه می کند، ساخت ماکت ساک دستی کمک می کند تا ایرادات احتمالی  ساک دستی برطرف گردد، همچنین به مشتری نیز این امکان را می دهد که ابعاد واقعی ساک دستی خود را قبل از چاپ مشاهده نماید و در صورت نیاز تغییرات مورد نظر خود را اعمال نماید. برای تولید یک ساک دستی خاص بارها و بارها ماکت سازی و اصلاح لازم است تا به نتیجه مطلوب و رضایت بخش رسید و محصولی جذاب و کاربردی با عمر و دوام بالا تولید نمود.

 

اندازه ساک دستی های طرح هرم

 

عطف ها هم یکی دیگر از عواملی هستند که باید اندازه آن تعیین شود. در اندازه عطف ها هم تنوع زیادی وجود دارد. عطف ساک های دستی بالا است. طبیعی هم هست این امر به علت این است که قرار چیزهایی را دل خود جا دهد و طبیعی است که باید ظرفیت این کار را نیز داشته باشد.

تنوع در اندازه عطف ها از انواع باریک در حد چهار سانت آغاز می گردد و به اندازه های ضخیم تری تا پانزده سانت هم می رسد. این اندازه عطف هم نکته ای است که در طرح گسترده ساک دستی به آن دقت می شود و تاثیر بسیار زیادی هم در طراحی و هم در شکل نهایی دارد. نکته دیگری که باید به ان دقت داشت این است که می توان ساک های دستی را بر اساس عطف به دو نوع باریک و ضخیم تقسیم بدنی کرد.

 

اندازه ساک دستی های طرح هرم

 

ضرورتا همیشه ساکی که طول و عرض بیشتری دارد، عطف بزرگتری ندارد.نسبت عطف به وجه بیرونی لاغری یا چاقی ساک را تعیین می کند. عطف هم به مانند طول عرض به فراخور، نوع محصول تعیین می شود. نکته دیگر آن است که عطف در حجم ساک بسیار تعیین کننده است. وقتی شما ساکی را با عطف بیشتر تعیین می کنید در واقع محصولی مناسب کالاهای حجیم تر برای خود تعیین نموده اید که می توانید آن در اختیار مشتریانتان به عنوان هدیه و به منظور استفاده قرار دهید. در دسته ای از ساک ها عرض از طول بزرگ تر می شود این ساک ها شکلی افقی به خود می گیرند و بیشتر شبیه کیف های زنانه می شوند. در نمونه های دیگر طول از عرض بزرگتر می شود که حالتی ایستاده به ساک می دهد. این ها همه عوامل تنوع زا در طراحی و چاپ ساک هستند که دست شما را برای انتخاب محصول برتر باز می گذارد. معمولا کسانی که به دنبال تولید ساک دستی خاص هستند از ابعاد خاص و نا متعارف یا برش های متفاوت تر استفاده می نمایند که این کار باعث جذابیت بیشتر ساک دستی می گردد، اما این کار گاهی هزینه های تولید ساک دستی را بالاتر می برد.