ساک دستی

ساک دستی سوزنی و ساک دستی برزنتی طرح هرم

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

ساک دستی سوزنی یکی از انواع ساک دستی است که بافتی بین پارچه ای و پلاستیکی دارد که از الیاف مصنوعی تولید می گردد، ساک سوزنی از نظر مقاومت و کیفیت در رده ی مناسبی قرار دارد و چاپ روی آن به خوبی می نشیند. در اکثر مواقع برای چاپ روی ساک سوزنی از چاپ سیلک استفاده می کنند، ساک سوزنی نیز مانند ساک دستی مقوایی یا ساک دستی برزنتی، این قابلیت را دارد که شما می توانید هر دو روی آن چاپ بزنید. ساک دستی های تبلیغاتی انواع زیادی دارند که در اینجا ما به تشریح و معرفی ساک دستی سوزنی می پردازیم.

 

(طراحی و چاپ ساک سوزنی شرکت وانا هستی البرز)

مقاومت ساک دستی سوزنی معمولا کمی از ساک دستی مقوایی بیشتر است و لی ساک دستی برزنتی مقاوم ترین نوع ساک دستی تبلیغاتی محسوب می گردد.

قیمت ساک دستی سوزنی

این نوع ساک ها را می توان در تیراژ های بسیار بالایی تولید کرد تیراژ تاثیر زیادی در قیمت ساک دستی سوزنی دارد، هرچه تیراژ کار شما بیشتر باشد قیمت ساک دستی سوزنی پایین تر و به صرفه تر می گردد. تعداد رنگ چاپ و یک رو یا دو رو بودن چاپ نیز در قیمت ساک دستی سوزنی اثر گذار است، ساک سوزنی های آماده با سایز های استاندارد معمولا ارزان تر از ساک دستی هایی با اندازه اختصاصی هستند و پروژه تولید و چاپشان سریع تر انجام می گیرد.

حداقل تیراژ ساک دستی سوزنی

در شرکت تبلیغاتی طرح هرم حداقل تیراژ به صرفه برای ساک دستی 1000 عدد است، البته شما می توانید در تیراژ 500 عدد هم سفارش خود را ثبت کنید ولی از نظر قیمت چندان بصرفه نیست، انتخاب تیراژ کاملا بر عهده کارفرما است. کارفرما با شناختی که از کار خود و دامنه وسعت آن دارد این تیراژ را انتخاب می کند. و طرح هرم تیراژ مورد نظر را با تعداد رنگ و ابعاد درخواستی  مشتری تولید می نماید.

 

ساک سوزنی انتشارات آلند

(ساک سوزنی انتشارات آلند)

از دیگر انواع ساک دستی تبلیغاتی که تولید می شود می توان به ساک های دستی پارچه ای اشاره کرد. این نوع از ساک ها را می توان به دو شیوه دوختی یا پرسی تولید نمود. این نوع از ساک ها می توانند حاوی تنوع های جنسی بیشتری باشند.

از دیگر مزایای این ساک های دستی می توان به دوام و ماندگاری بیشترش اشاره کرد. این دوام بیشتربه همان حک کردن نام و نشان تجاری شما در ذهن خریدارانتان کمک می کند. ساک های دستی پارچه جز محصولات سبز به حساب می آیند. محصولات سبز عبارتند از آن دست محصولاتی که برای محیط زیست مضر نمی باشند. آن ها هم آلودگی ندارند و هم تجزیه آن ها بسیار طولانی مدت نیست و جدا از همه اینها می توان آنها را جزء محصولات تجدید پذیر به حساب آورد.

 

ساک دستی برزنتی

(ساک دستی برزنتی شرکت طرح هرم)

این نوع ساک ها قیمت بیشتری هم دارند. به همین دلیل این ها هدایایی ماندگارتری هستند و مثل موارد کاغذی با اهداف کوتاه مدت تولید نمی شوند. طبیعتا برای استفاده های بیشتری به افرادی نزدیک تر یا وفادارتر عرضه می گردند و مدت زمان بیشتری آرم و لوگوی شما را پیش چشم دیگران قرار می دهد. شرکت تبلیغاتی طرح هرم انواع ساک دستی های برزنتی را در رنگ های مختلف طراحی و چاپ می نماید.

از میان نمونه های مختلف ساک دستی تبلیغاتی از جنس پارچه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ساک های دستی سوزنی 90 گرم که در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شود

2- ساک دستی های متقال: این نوع از ساکدستی ها از جنس پارچه متقال تولید می شوند سبک و قابل شستشو هستند و از ماندگاری و مقاومت خوبی برخوردارند.

3- ساک های دستی برزنتی: این ساک ها قیمت بیشتری دارند و در تیراژ های چند صدتایی یا به فراخور درخواست بیشتری هم عرضه می شوند. این ساک ها معمولا با تیراژ پایین تری سفارش داده می شوند که شاید قیمت ان یکی از دلایلش باشد.