ساک دستی

طراحی و چاپ ساک دستی مقوایی

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

طراحی ساک دستی

ساک دستی هم مثل همه محصولات تبلیغاتی و زینتی، یک فرآیند تولیدی خاص دارد که در این فرآیند تولید از طراحی ساک دستی شروع می شود. طراحی ساک دستی  از انتخاب جنس، اندازه و شکل هندسی ساک دستی آغاز می شود. اهمیت طراحی ساک دستی  در این است که با انتخاب ظاهری مناسب و آراسته می توانند تاثیرات بیشتری روی مخاطبین و بینندگان محصول تبلیغاتی بگذارد. یک ظاهر مناسب که لوگوی شما به خوبی در آن قرار گیرد می تواند معرف محصول شما باشد و از دیگرسو وقار، زیبایی و یگانگی خاصی به کالای ممتاز شما ببخشد. شما می توانید نام محصول تجاری خود را روی ساک دستی  ثبت کنید یا لوگوی خود را به چشم همگان برسانید و آن را به یک ساک دستی خاص بدل نمایید. یک طراح با انتخاب محتویات نمایش ، ابعاد لوگو یا نوشته و نسبتی که با بک گراند برقرار می کند طراحی ظاهر محصول را برای شما انجام می دهد.

 

طراحی و چاپ ساک دستی مقوایی

 

انتخاب جنس یکی دیگر مسائل مهم در فرآیند طراحی و تولید یک ساک دستی است. شرکت تبلیغاتی طرح هرم در این زمینه میتواند مشاور خوبی برای شما باشد چرا که با سالها تجربه در طراحی، چاپ و تولید انواع ساک دستی در این زمینه به دستاوردهای ارزشمندی دست پیداکرده است.در تولید ساکدستی جنس های مختلف نمود های ظاهری گوناگونی دارند، آنها می توانند که وزن های مختلفی به خود بگیرند و چگالی گوناگونی داشته باشند.

طراحی و چاپ ساک دستی کرافت

یکی از پیشنهادات شرکت تبلیغاتی طرح هرم برای تولید ساک دستی، استفاده از کاغذ کرافت است، کاغذهای کرافت یکی از کاغذهای رایج برای تولید ساک دستی هستند. کاغذهای کرافت مقاومت و کیفیت خوبی از خود بروز میدهند و پذیرای نقوش گوناگون و طرح های بصری فوق العاده ای می باشند.  کاغذ کرافت کاغذیست با مقاومت بالا که از مشتقات سولفات خمیر است. در بیشتر جاها کاغذ کرافت را به رنگ قهوه ای می بینیم. این گروه از کاغذها به علت مقاومت بالایی که دارا می باشند در بسته بندی جعبه، پاکت ها و در تولید ساک ها استفاده می گردند.

 

طراحی و چاپ ساک دستی مقوایی

 

طبیعتا این کاغذ می تواند در تولید ساک دستی خاص بسیار مفید به فایده باشد. محصولات مشتق شده از کاغذ کرافت مانع مقاومی خوبی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل محصول می باشند.  از نظر صخامت کاغذهای کرافت متنوع هستند و طیفی گسترده از ضخامت را شامل می شوند. این تغییرات ضخامت هم در کارکرد و هم در قیمت آنها موثر است. کاغذهای کرافت تنها در ساک های دستی کاربرد ندارند حتی ممکن است کاربردهای صنعتی نیز بیابند. کاغذهای کرافتی که امروزه در بازار دیده می شوند. از دامنه گرماژی 40 الی 135 گرم بر متر مربع می باشند.

 

چاپ ساک دستی

آخرین فرآیند تولید یک ساک دستی چاپ است. بر خلاف ظاهر بسیار متفاوت ساک های دستی آن ها هم از جمله محصولات چاپی به حساب می آیند و می توان از طریق چاپ افست آها را تولید نمود. چاپ افست می تواند در سیستم 4 رنگ، 2 رنگ و یا حتی تک رنگ  اجرا شود. پس از مرحله چاپ که مهمترین مرحله تولید است مراحل مربوط به خدمات پس از چاپ و تولید آغاز می گردد که از جمله آنها می توان به سلفون کشی، قالب و خط تا، طلاکوب یا نقره کوی، یووی موضعی و... اشاره کرد،  که کمک می کند تاساک دستی هایی زیبا و جذابتر را به مخاطبان ارائه نمود.

 ساک دستی ها در رنگ های روشن یا تیره نیز تولید می شوند می توان با استفاده از روانشناسی مخاطب و نوع محصول گزینه مورد نظر را در میان رنگ های پرشمار انتخاب کرد. ساک دستی های تک رنگ و یکنواخت با طرح های ساده، بسیار پرطرفدار است .