ساک دستی

ساک دستی مقوایی طرح هرم

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

ساک دستی مقوایی چیست؟

همه ما با ساک ها آشنا هستیم، ساک دستی ها عبارتند از وسایلی که ما را در حمل اشیاء و وسایلمان یاری می دهند، کالای ما در خود جای داده و پنهان می کنند. همه شما حتما به هنگام خرید با تنوع ساک دستی ها، در جنس ابعاد و اندازه آشنا شده اید. اما آیا کاربرد ساک ها فقط محدود به حمل وسایل است؟ آیا نمی توان برای تبلیغات کاری خودتان و توسعه تجارتی که مدیریت می کنید روی این دست از محصولات یعنی ساک دستی ها حساب کنید؟

طراحی و چاپ ساک دستی مقوایی در شرکت تبلیغاتی طرح هرم

شرکت تبلیغاتی طرح هرم با طراحی فرم های جدید ساک دستی مقوایی موفق شده علاوه بر کارایی، زیبایی و جذابیت ساک دستی مقوایی را نیز بیشتر کند، ساک دستی خاص به عنوان بخشی از کالای تبلیغاتی هر شرکت یا فروشگاه می تواند نقش پررنگی در جلب اعتماد مشتری و جذب مشتریان جدید ایفا کند.

 

ساک دستی مقوایی طرح هرم

( طراحی و چاپ ساک دستی مقوایی فروشگاه پردیس)

ساک دستی خاص به مجموعه ای از ساک دستی ها گفته می شود که از نظر فرم، قالب، برش، رنگ چاپ، نوع بند و دسته و... با سایر ساک دستی های مقوایی متفاوت است، که از انواع آن می توان به ساک دستی طلاکوب، ساک دستی با رنگ پنتون، ساک دستی استوانه ای، ساک دستی روبان دار، ساک دستی فانتزی، ساک دستی مثلثی، ساک دستی کرافت و... اشاره نمود. 

شما وقتی به مرکز فروشی می روید یا پا به فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای می گذارید محصولات خریداری شده را باید در داخل چیزی به شما تحویل دهند. این چیز می تواند ساک باشد. و طبیعتا به فراخور تعدد مشتریان و خریداران یا به بیان دیگر گستردگی کسب و کار به تعداد ساک دستیهای بیشتری نیاز خواهد بود. مشتری شما که ساک دستی مقوایی را دست می گیرد از همان لحظه خروج از مرکز تجاری شما تبدیل به یک بازاریاب میدانی برای شما می شود. او از هر کجا که گذر کند می تواند آرم و لوگوی تجاری شما را در معرض دید همگان قرار دهد. اسم کسب و کار شما حتی در فواصلی دور از محل کار شما دیده و شنیده می شود. این تصویر و این ساک شما را در ذهن مشتریانتان بیشتر ثبت می کند و سبب می شود که مشتریان بار اول شما به مشتریان بعدی و وفادار شما تبدیل شوند. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ساک ها به خصوص اگر جنسشان خوب باشد می تواند تا مدت های مدیدی پس از خرید مورد استفاده قرار گیرند.

 

ساک دستی مقوایی طرح هرم

( طراحی و چاپ ساک دستی مقوایی شرکت وی کن)

این استفاده طولانی هم به معرفی کار شما، و هم به شناخته ماندن کار شما نیز کمک می کند. ساک های دستی به طور عمده پذیرای لوگو، آرم و نام و نشان تجاری شما هستند. به طور کلی نمی توان نوشته های طولانی را در این اشیا به کار برد و روی آنان قرار داد. کارفرمایان می توانند با انتخاب جنس، رنگ و ... برنامه خود را برای استفاده تبلیغاتی از ساک ها آغاز کنند. به کار بردن تبلیغاتی ساک ها می تواند کنار تقویم ها، سر رسید ها، کارت ها و ... ست تبلیغاتی شما را بیش از آنچه که به نظر می رسد کامل کند. امروز با تکنولوژی های جدید حتی می توان تصاویری نیز روی ساک ها به ثبت رساند. ساک ها یکی از انواع هدایای ساده ای هستند که می توان آن را به دوستان، نزدیکان و کسانی که می خواهیم خوشحالشان کنیم هدیه دهیم.

شرکت تبلیغاتی طرح هرم  آمادگی دارد که در کنار سایر خدمات تبلیغاتی خود ،  طراحی و چاپ ساک های دستی مقوایی شما را نیز بعهده بگیرد، برای داشتن ساک دستی مقوایی خاص و متفاوت با نمونه های تکراری موجود در بازار تبلیغات، با تماس بگیرید.