ست اداری

پاکت ملخی پنجره دار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

پاکت ملخی پنجره دار

آیا تا به حال به ملخ از نزدیک نگاه کرده اید؟ این حشره مثل جیرجیرک دارای پاهای جهنده در عقب بدن خود است. پاکت هایی هم به نام پاکت ملخی وجود دارند. شاید یک دلیل استفاده از نام ملخ، تشابه شکل ظاهری این پاکت با پاهای ملخ دارد. یک دلیل محتمل دیگر نیز می تواند در این نکته نهفته باشد که ملخ برای جا به جایی از پرش استفاده می کند و ارسال نامه نیز نوعی پرش برای رسیدن به مقصد نهایی است.

به هر حال اگر به دنبال چاپ و تولید پاکتی هستید که هم به صورت تک رنگ و هم تمام رنگ داشته باشد پاکت ملخی با سایز  11×22.5 گزینه ی مناسبی به شمار می رود. از خصوصیت بارز پاکت ملخی تنوع درب آن است مثلا درب آن به صورت لب صاف ، لب تیز ، لب گرد ، لب ذوزنقه می باشد که بوسیله ی چسبی به پاکت چسبانده می شود. برای مشاهده انواع پاکت های پنجره دار اینجا کلیک کنید.

 

 

پاکت ملخی پنجره دار

انواع پاکت ملخی:

پاکت ملخی هوایی

پاکت ملخی محرمانه

پاکت ملخی لب صاف

پاکت ملخی لب تیز

پاکت ملخی لب گرد

پاکت ملخی لب ذوزنقه ای

پاکت ملخی خود چسب

پاکت ملخی هوایی

پاکت ملخی آدرس دار

پاکت ملخی تحریر 70 گرم

پاکت ملخی تحریر 80 گرم

پاکت ملخی گلاسه 120 گرم

پاکت ملخی گلاسه 150 گرم

پاکت ملخی گلاسه 200 گرم

برای مشاهده انواع پاکت های پنجره دار اینجا کلیک کنید

پاکت ملخی قابلیت چاپ افست و ریسو را دارد . چاپ ریسو به صورت مشکی یا قرمز و یا هردو می باشد.

هزینه چاپ ریسو بر روی پاکت ملخی بسیار مناسب است البته کیفیت چاپ افست بسیار بالاست. چاپ افست به صورت تمام رنگی ، دو رنگ و تک رنگ می باشد.

 

پاکت ملخی پنجره دار

 

خصوصیات یک پاکت مبخی کارا:

  • پاکت ملخی یک برگ آ 4 است که سه بار تا شده است.
  • ابعاد پاکت ملخی 11 * 22 می باشد.
  • پاکت ملخی در دو جنس کتان و گلاسه طراحی می شود.
  • نوشته ها باید از لبه های پاکت فاصله داده شوند. تا در صورت پاره شدن پاکت برای خوانده شدن، قابل خواندن باشند.
  • سایز استاندارد پاکت نامه ملخی بر اساس ایزو 269 تعریف می شود.

گاهی اوقات لازم تا قسمتی از نوشته های داخل پاکت دیده شوند. در این هنگام باید قسمتی از پاکت نامه ی ملخی توسط طرقی بسیار نازک پوشانیده شود به طوری که نوشته ی مورد نظر برای همگان قابل رویت باشد و در عین حل پاکت آسیب نبیند. سازمان ها و ارگان معمولا از پاکت ملخی پنجره دار برای ارسال نامه ها استفاده کرده و در قسمت پنجره ی پاکت آدرس مقصد و نام گیرنده را ذکر می کنند. اگر می خواهید چاپ پاکت ملخی را سفارش دهید بایستی بدانید که این پاکت در دو نوع چاپ افست (با کیفیت بالا، تمام رنگ، دو رنگ و تک رنگ) و چاپ ریسو(مشکی، قرمز، مشکی_ قرمز) قابلیت چاپ را دارد. لفظ پاکت ملخی پنجره دار شاید به ظاهر مضحک به نظر بیاید اما در باطن می تواند ریشه در بسیاری از علل و عوامل طبیعی و فیزیکی یا ریشه در ادبیات یک ملت داشته باشد. برای مشاهده انواع پاکت های پنجره دار اینجا کلیک کنید