ست اداری

پاکت درب روی عرض (پاکت ژاپنی)

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

پاکت درب روی عرض (پاکت ژاپنی)

پاکت درب روی عرض یا پاکت ژاپنی، پاکتی است که درب آن از قسمت عرض مستطیل بسته و باز می شود. این پاکت در ابعاد آ 4، آ5 و هر اندازه ای که مشتریان سفارش دهند، قابل چاپ است و خوشبختانه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها از این نوع پاکت استقبال کرده و گزینه های دیگری مثل پنجره به آن افزوده اند.

خصوصیات پاکت درب روی عرض:

 

پاکت درب روی عرض (پاکت ژاپنی)

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید

  • جنس معمول پاکت نامه ی درب روی عرض از تحریر، کتان و کارتی می باشد.
  • گراماژ انتخابی می تواند 100 یا 200 گرم باشد.
  • چسب درب پاکت می تواند وجود داشته یا نداشته باشد.
  • نحوه ی برش به دو صورت برش معمولی و برش دقیق (دایکات) امکان پذیر است.
  • وجه پاکت به صورت یک رو یا دو رو می تواند انتخاب شود.
  • تعداد پاکت نامه می تواند بنابر نیاز مشتری انتخاب شود اما به منظور ایجاد صرفه اقتصادی برای مصرف کننده، پیشنهاد می شود تعداد پاکت ها 1000 ، 2000، 5000 و 10000 انتخاب شود هر چه تعداد پاکت ها بیشتر باشد هزینه نهایی پاکت درب روی عرض (پاکت ژاپنی) کاهش می یابد.
  • استاندارد اندازه ی پاکت ژاپنی 17.24 * 27 می باشد.

روکش پاکت درب روی عرض (پاکت ژاپنی):

اگر در جست و جوی طرح های خاص برای پاکت ژاپنی هستید به شما توصیه می کنیم که از روکش کاغذ استفاده کنید و طرح دلخواهتان را به روی روکش چاپ کرده و به کاغذ الصاق کنید. از انواع کاغذ های آغشته می توان به انواع روکش های مصنوعی از قبیل روکش های ملامینه، فرمیکا، فینیش فویل و پی وی سی اشاره کرد که به دلیل بهبود ویژگی های آن و سهولت مصرف به عنوان رقیبی بزرگ برای صنایع روکش چوبی محسوب می گردند. روکش های مصنوعی، لایه ها و اوراق منفرد یا مرکبی هستند که از موادی نظیر کاغذ (تزئینی یا غیر تزئینی) و سایر مواد سنتزی ساخته می شوند و ممکن است به رزین های مختلف ترموست مانند ملامین فرمالدهید، فنل فرمالدهید و اوره فرمالدهید آغشته شده باشند و یا این اوراق ممکن است یا لاک های پوششی مقاوم در برابر به دلیل ایجاد خواص سطحی یکنواخت، فرمولاسیون های جاری ملامین فرمالدئید معمولا به منظور پوشش سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل صرفه جویی در هزینه ها، معمولا جایگزینی بخشی از ملامین با اوره از مطلوبیت بالایی برخوردار بوده به طوری که این علاقه مندی می تواند با مخلوط کردن ملامین و اوره یا تهیه کوپلیمری از ملامین- اوره- فرمالدئید پوشش داده شود. در مرحله ی پرس داغ نهایی هم یک حامل مناسب مثل کاغذ عوامل مختلف به کار می روند. در سطح جهانی روکش های ملامینه بیشترین و وسیع ترین دامنه مصرف را در بین سایر روکش ها دارند و در مصارف عمومی و تقریبا تمامی مصارف روکش کاری مورد استفاده قرار می گیرند، به طوری که در حدود 33 درصد از مصرف کل را به خود اختصاص داده اند. این نوع از روکش ها تحت عنوان کاغذ های اشباع نامیده شده که به روش های خاصی تولید می شوند.

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید