ست اداری

پاکت با تیغ اختصاصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

پاکت با تیغ اختصاصی

ساخت پاکت با تیغ اختصاصی:

مرحله ی اول: در ابتدا یک کاغذ را بر می داریم و آن را به شکل مربع یا مستطیل برش می دهیم.

مرحله ی دوم: مرکز کاغذ را پیدا کرده و علامت گذاری می کنیم.

مرحله ی سوم: سه گوشه های پاکت را به مرکز نزدیک می کنیم به طوری که به شکل ایکس مانند شود.

مرحله ی چهارم: سه گوشه ها را به هم می چسبانیم دقت کنید که قبل از چسبانیدن، محل تای سوم را بالا می بریم و گوشه را به سمت داخل متمایل می کنیم.

مرحله ی پنجم: قسمت بالایی پاکت را به هم نزدیک کرده و به سمت پایین تا می کنیم.

مرحله ی ششم: تمام مراحل یاد شده به منظور ساخت پاکت نامه ذکر شد. برای ساخت پاکت با تیغ اختصاصی قالب و تیغ مخصوص خود را انتخاب کنید و با لحاظ قسمت های تا برش و حاشیه اقدام به برش، چسبانیدن و چاپ نوشته و طرح بر روی پاکت نمایید. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

پاکت با تیغ اختصاصی

 

خصوصیات پاکت با تیغ اختصاصی:

برخی از شرکت ها و سازمان ها اقدام به چاپ پاکت ها با طرح های اختصاصی می کنند. در چاپ پاکت های اختصاصی از قالب و تیغ اختصاصی استفاده می شود. شما در چاپ پاکت اختصاصی می توانید پاکت را به هر شکل و طرحی که تمایل داشتید سفارش دهید. در کنار استفاده از تیغ های اختصاصی و ایجاد طرح دلخواهتان می توانید از انواع روکش ها (لمینیت، سلفون، یو وی و...) برای اختصاصی کردن پاکت استفاده کنید. توجه کنید که روکش لمینیت و سلفون منجر به ضخیم شدن پاکت می شوند به علاوه در صورت مات، براق و طرح دار ماسه ای، چرم و مخمل موجود می باشند که قابل پیاده سازی بر روی پاکت با تیغ اختصاصی نیز می باشد. از دیگر خصوصیات پاکت های با تیغ اختصاصی آن است که ضرب آن ها می تواند از معروف ترین ضرب های هر چاپی یعنی طلا کوب یا نقره کوب باشد. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

پاکت با تیغ اختصاصی

 

معمولا لوگوی شرکت را با یکی از این دو نوع ضرب چاپ می کنند تا تمایز بیشتری بین پاکت با تیغ اختصاصی با سایر پاکت های چاپی احساس شود. شاید هم برایتان سوال باشد که در طراحی پاکت با تیغ اختصاصی، چگونه طرح خلاقانه ای ایجاد می شود و چه چیزی باعث می شود تا لازم باشد طراحی اختصاصی ایجاد می تواند؟ در پاسخ باید اذعان داشت که دنیای پیرامون شما تصویری از دنیای درون شماست. تصاویر ذهنی که به آن مشغول هستید، افکار، احساسات و رفتار شما را تحت تاثیر قرار ی دهد. هر چیزی که به روشنی و با تمام وجود تجسم کنید نهایتا در زندگی شما به واقعیت پیوندد. طرح پاکت با تیغ اختصاصی نیز تحقق تجسم به واقعیت است. انواع طرح های پاکت با تیغ اختصاصی شامل: پاکت دعوت عروسی، پاکت تبریک و دعوت تولد، پاکت تبریک روز مادر و پدر، معلم، پاکت هدیه و ... می باشند. خوب است تا در طراحی سلایق و علایق مخاطبان را شناخته و سپس با توجه به جدید ترین تکنولوژی های روز اقدام به طراحی و چاپ پاکت مخصوص نمایید. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.