تقویم و سررسید

زیردستی تقویم دار طرح هرم

  • نویسنده: حسینی
  •     
  • :تاریخ

با توجه به مشغله روز افزون و بالا رفتن حجم و تعداد کارهای روز مره، برنامه ریزی و مدیریت امور روزانه از اهمیت بالایی برخوردار است، راه های مختلفی برای زمان بندی و مدیریت کارها وجود دارد ولی یکی از راه های بسیار آسان و کاربردی استفاده از زیردستی تقویم دار است. شما می توانید برنامه های روزانه و کارهای مهم خود و یا مواردی که برای جلوگیری از فراموشی لازم است که ثبت شوند را به راحتی در  زیردستی تقویم دار خود بنویسید. 

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

دفترچه های یادداشت در انواع گوناگون و در اندازه های مختلفی تولید می گردند، کاربران دفترچه های یادداشت را با توجه به نیاز خود انتخاب و تهیه می کنند، مثلا دانش آموزان از دفترچه های یادداشت A6 فنری استفاده می کنند که به دلیل اندازه کوچک و وزن کم به راحتی در کیف مدرسه جای می گیرد و وسیله ای کاربردی برای آنها است. اما مثلا دانشجویان یا کارمندان از برگه های یادداشت سرچسب شده استفاده می کنند که بعد از جدا شدن نیز قابلیت چسبندگی دارند و برای علامت گذاری و پانویس در صفحات کتاب یا کاتالوگ چسبانده می شوند. رنگ این نوع از برگه های یادداشت معمولا سبز فسفری، نارنجی یا صورتی است .

اما گونه دیگری از دفترچه های یادداشت نیز وجود دارند که به عنوان هدایای تبلیغاتی شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند، زیردستی تقویم دار طرح هرم یک از انواع ابزارهای تبلیغاتی است که برای یادداشت های روز مره طراحی و چاپ گردیده است.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

زیردستی تقویم دار 

یکی از پر کاربرد ترین انواع دفترچه های یادداشت شرکت طرح هرم، دفترچه های یادداشت فنری در اندازه A5 است، دفتر یادداشت تبلیغاتی A5 را می توان به صورت اختصاصی و با درج نام و لوگو برند در تمام صفحات چاپ نمود. در مقالات گذشته بصورت کامل به  کاربرد دفترچه های یادداشت طرح هرم درسایز A5 پرداخته ایم . در این مقاله قصد داریم شما را با نوع جدیدی از دفترچه های یادداشت طرح هرم آشنا کنیم که به آن اصطلاحا دزیردستی تقویم دار، یا زیردستی با کاور تبلتی می گویند.

زیردستی تقویم دار طرح هرم چیست؟

ما در شرکت تبلیغاتی طرح هرم با توجه به نیاز مدیران و کارمندان رده بالای شرکت ها به دفتر یادداشت نفیس و شیک نسل جدیدی از دفتر یادداشت ها را تحت عنوان زیردستی  تقویم دار تولید نموده ایم که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سررسید و انواع دفترچه های یادداشت معمولی باشد.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید زیردستی تقویم دار طرح هرم دارای جلد سخت گالینگور است که ظاهری بسیار شیک و مناسب به آن می دهد. جنس گالینگور از نظر جنس، بافت و رنگ تنوع بسیار بالایی دارد و به نسبت چرم طبیعی بسیار ارزان تر است، از نظر مقاومت نیز عمر مفید بسیار خوبی دارد، به همین برای ساخت جلد این زیردستی گزینه مناسبی است.

برای درج نام یا لوگو شرکت بر روی جلد زیردستی تقویم دار می توان از پلاک استیل یا طلایی و یا چاپ و لیزر مولتی استایل استفاده نمود، استفاده از پلاک مولتی استایل یا استیل بر روی جلد زیبایی آن را بیشتر می کند و ظاهری شیک و با وقار به زیردستی تقویم دار می دهد.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

برگه های داخلی زیردستی تقویم دار طرح هرم

برای برگه های داخلی این زیردستی تقویم دار معمولا از کاغذ تحریر 80 یا 70 گرم استفاده می شود، همچنین می توان در صورت تمایل از کاغذهای کرم رنگ نیز استفاده نمود، 

اندازه هر برگ این زیردستی حدودا 29 در 22 سانتیمتر است که فضای خوبی برای یادداشت دارد، همچنین در سمت راست هر برگه تقویم یک فصل از سال قرار دارد که هر 20 صفحه تغییر می کند به فصل بعدی، این قسمت تقویم دار دارای پرفراژ مخصوصی است که در صورت تمایل می توانید از برگه یادداشت زیردستی جدا نمایید . 

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

این پرفراژ به شما کمک می کند که در هر فصلی که هستید تقویم های فصل قبلی را بدون آسیب زدن به اصل برگه یادداشت های زیردستی جدا نمایید و همواره بتوانید تقویم فصل جاری را مشاهدا نمایید.

همچنین در گوشه سمت چپ برگه های یادداشت زیردستی پرفراژ کوچکی قرار گرفته که به شما امکان می دهد که هر صفحه ای که استفاده کردید را مشخص نمایید، شما می توانید پس از استفاده از هر برگ یادداشت زیردستی، گوشه سمت چپ آن را جدا نمایید، با این کار شما دیگر مشکلی برای پیدا کردن آخرین برگه یادداشت مورد استفاده خود و همچنین صفحه سفید برای یادداشت جدید نخواهید داشت.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

همچنین می توانید با تا کردن گوشه برگه مورد نظر خود آن را علامت گذاری نمایید تا در صورت لزوم به سرعت بتوانید آن صفحه را پیدا کنید.

 

زیردستی تقویم دار طرح هرم با جلد تاشو و جای موبایل

زیردستی تقویم دار طرح هرم از بسیاری جهات شبیه به سررسید است ولی با کارایی بیشتر و صحافی متفاوت، اولین تفاوت زیردستی تقویم دار طرح هرم با سررسید ها در نوع صحافی آن است، زیردستی تقویم از بالا باز می شود و صحافی آن فنری است، این نوع از صحافی باعث سهولت در ورق خوری و استفاده از زیردستی می گردد، همچنین صحافی فنری موجب مقاومت بیشتر زیردستی می گردد.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

جلد تاشو

از دیگر قابلیت های زیردستی های تقویم دار طرح هرم، جلد تاشوی آن است، زمانی که زیردستی را روی میز کار خود قرار می دهید می توانید جلد آن را کاملا باز کنید و زیر صفحات قرار دهید، این کار باعث می شود که جلد زیر دستی فضای اضافی از میز شما را اشغال نکند، همچنین می توانید جلد را از دو قسمت خط تایی که بر روی آن زده شده به صورت مثلثی تا کنید، با این کار فضایی برای قرار دادن موبایل به صورت عمودی یا افقی در اختیار شما قرار می گیرد. و شما می توانید ضمن استفاده از برگه های یادداشت زیر دستی، از آن به عنوان پایه گوشی موبایل خود نیز استفاده نمایید.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

زیردستی با جای گوشی موبایل می تواند به زیبایی و نظم بیشتر میز کار شما کمک کند و از حوادث احتمالی برای گوشی موبایل، مانند سقوط از روی میز و... جلو گیری نماید. 

زیردستی تقویم دار تبلیغاتی

زیردستی ها را می توان با توجه به نیاز مشتری در اندازه های متفاوت طراحی، چاپ و تولید نمود، شما می توانید نام و نشان تجاری شرکت خود را در تمام صفحات آن چاپ کنید، همچنین می توانید به ابتدا و انتهای آن مانند سررسید تعدادی صفحه گلاسه برای چاپ تبلیغات مورد نظر خود اضافه نمایید.

 

زیردستی رومیزی تقویم دار طرح هرم

 

در چاپ اختصاصی زیردستی در تیراژ های بالا محدودیت های کمی وجود دارد و شما می توانید طبق سلیقه خود تغییرات مورد نیاز را در آن اعمال نمایید، مانند حذف تقویم، تغییر نوع تقویم، تغییر محل پرفراژ ها، استفاده از رنگ و بافت دلخواه ( از میان نمونه های موجود) برای جلد زیردستی، تغییر سایز زیردستی، تغییر تعداد صفحات زیردستی و... از جمله موادری است که میتوان انجام داد.