تقویم و سررسید

سررسید تبلیغاتی

  • نویسنده: ریحانه یحیی
  •     
  • :تاریخ

طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی یکی از متداول ترین روش های تبلیغات است، سررسید تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن و ماندگاری آن در طول زمان از موثر ترین روش های تبلیغات بشمار می آید، که به نسبت هزینه بازدهی بسیار بالایی در زمینه برندینگ و فروش دارد، با توجه به تنوع سررسید(نمونه کارها) در اندازه ها و انواع متفاوت همچون : سررسید چرم، سررسید با جلد گالینگور، سررسید سایز وزیری، سررسید رقعی، سررسید اروپایی، سررسید خشتی (سررسید مربعی)، و... شما میتوانید با استعلام قیمت سررسید از طریق بخش فروش شرکت تبلیغاتی طرح هرم سررسید تبلیغاتی متناسب با بودجه خود را انتخاب نمایید و سفارش دهید. همچنین می توانید از طریق لینک سررسید 1402 نمونه محصولات تولید شده در طرح هرم را ملاحظه نمایید.

 

سررسید تبلیغاتی جلفا کاران ارس

( طراحی، چاپ و تولید سررسید جلفاکاران ارس)

درباره سررسیدهای تبلیغاتی چه می دانید؟

در دنیای امروز تبلیغات مهم‌ترین نقش را در موفقیت یک کسب و کار را بازی می کند. با پیشرفت روش‌های تبلیغاتی و افزایش رقبا برنامه ریزی برای تبلیغات امری پیچیده است.  معمولاً تبلیغات هزینه زیادی دارد اما فقط هزینه کردن کافی نیست. مهم‌ترین مسئله در تبلیغات انتخاب مؤثرترین روش است. یکی از اهداف تبلیغات این است که افراد بیشتری با برند و محصول شما آشنا شوند و برند شما در ذهنشان ثبت گردد. برای ثبت یک برند در ذهن مخاطب تبلیغات مداوم و یادآوری هرچه بیشتر برند به نظر مخاطب راجع به برند شما کمک می کند. یکی از ابزارهایی که به صورت روزانه از آن‌ها استفاده می شود ، سررسید تبلیغاتی است. سررسید ها به دلیل کاربردی که یک سال دارند تبلیغاتی که در آن‌ها انجام می شود تأثیر بیشتری را بر روی مخاطب می گذارد، زیرا مخاطبان هر روز این تبلیغات را می بینند و آن‌ها را می خواند پس می تواند عاملی در ثبت برند در ذهن مخاطب باشد. امروزه بیشترین کاربرد یک سررسید، مربوط به تبلیغات است از این روی شرکت ها و سازمان‌ها درخواست چاپ سررسیدهای تبلیغاتی را دارند. مقالات مرتبط : سر رسید با چاپ عطف

 

سررسید تبلیغاتی

 

سررسیدهای تبلیغاتی این ویژگی را دارند که با صرف هزینه ای کم هر روز برند شما را به مخاطب یادآوری کنند و احساس اطمینان به برند را در مخاطب افزایش دهند. تأثیر مثبتی که سررسیدهای تبلیغاتی اختصاصی بر مخاطبین خود دارند بیش از سررسید تبلیغاتی عمومی است. چاپ اختصاصی سررسید تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین عوامل برای تبلیغات برند شما به مشتریان و مخاطبین می باشد. سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیه ای پرکاربرد و از جمله هدایای تبلیغاتی است که جایگاه ویژه ای در میان مخاطبین خود دارد. شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر برسد اما برای مخاطبان کیفیت سررسید تبلیغاتی بر روی حس اطمینان آن‌ها که از برند شما ساخته اند تأثیر مستقیم می گذارد. مثلاً شما در طراحی سررسید اختصاصی ایده ای خاص پیاده کرده اید ، مخاطبان شما که سررسید(نمونه کارها) شما را در دست دارند، برای انجام کارهای خاص به سراغ شما خواهند آمد. در نتیجه، در سررسیدهای تبلیغاتی کیفیت مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله است. 

ویژگی سررسیدهای تبلیغاتی

سررسیدهای تبلیغاتی چه به صورت سررسید(مقالات مرتبط) عمومی چاپ شوند و چه به صورت سررسید اختصاصی بر روی جلد حتماً نام برند و لوگو شرکت ثبت می شود. اما بقیه تبلیغات در سررسیدهای تبلیغاتی اختصاصی اعمال می شود.

در سررسیدهای تبلیغاتی اختصاصی در ابتدای سررسید چند صفحه به معرفی شرکت، سوابق کاری و معرفی کالا و خدمات شرکت پرداخته می شود. در صفحات داخلی سررسیدهای تبلیغاتی اختصاصی نیز علاوه بر ثبت لوگو و نام برند برخی صفحات را به عکس هایی از شرکت، و کالا های شرکت اختصاص می دهند که هر بار سررسید تبلیغاتی ورق می خورد کالا و خدمات شرکت به چشم مخاطب بیاید.

سررسیدهای تبلیغاتی را معمولاً با قسمت بندی مطلوب صفحه ها و نگارشی از روزشمارها طراحی می کنند تا سررسید برای مخاطب کاربردی تر گردد و اثر بخشی تبلیغات شما را ارتقا دهد.

از دیگر ویژگی های سررسیدهای تبلیغاتی می توان به وزن کم و قابل حمل بودن سررسید اشاره کرد. هرچه سررسید تبلیغاتی خوش دست تر باشد در نگاه مخاطب محبوب تر بوده و استفاده از آن بیشتر است. هرچه که استفاده از سررسید تبلیغاتی بیشتر باشد تبلیغات برند شما نیز بیشتر می شود.

 

سررسید تبلیغاتی

 

تنوع در ابعاد، فرمت های صفحات داخلی و جلد در تولید سررسید تبلیغاتی باعث شده این سررسید ها برای تمامی سلایق مخاطبین قابل استفاده باشند. و هر فردی با هر سلیقه ای بتواند از سررسید تبلیغاتی استفاده نماید.

در سررسیدهای تبلیغاتی، علاوه بر دفترچه، تبلیغات را بر روی ضمایمی چون آستر داخلی، کش سررسید و هر آنچه که به سررسید متصل می شود قرار می‌دهند. این جزئیات علاوه بر اینکه به زیبایی سررسید تبلیغاتی کمک می کنند، به تبلیغات هرچه بیشتر برند شما نیز کمک می کنند.

چرا طراحی و چاپ سررسید خود را به طرح هرم بسپاریم؟

شرکت تبلیغاتی طرح هرم با دارا بودن تجربه بیش از ده ساله در طراحی، چاپ و تولید سررسید تا کنون هزاران سررسید اختصاصی برای برند های مختلف تولید نموده که همواره با رضایت مشتریان روبرو بوده است، اصل دقت، سرعت و کیفیت در تولید سررسید های تبلیغاتی همیشه وجه تمایز طرح هرم با سایر همکاران بوده و هست، طرح هرم همواره تلاش می کند سررسیدهای با کیفیت بالا و جذاب تولید نماید. کیفیت، استحکام جلد و صحافی سررسید ها اهمیت زیادی دارد چون سررسید در طول سال صدها بار باز و بسته میشود و اگر از کیفیت صحافی خوبی برخودار نباشد به سرعت برگه های آن از هم جدا شده و متلاشی می گردد، یک سررسید بی کیفیت نمی تواند معرف خوبی برای برند شما باشد،