تقویم و سررسید

سررسید فانتزی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید فانتزی

سررسید(نمونه کارها) فانتزی توانسته اند جایگاه ویژه ای را در میان مردم و کسب و کارها به خود اختصاص دهند و جذابیت آن ها در این است که داشتن این نوع از سررسید ها تنها مختص به قشر یا سنین خاصی نمی باشد و تمامی سنین از کودکان گرفته تا بزرگسالان می توانند از آن ها استفاده نمایند. در نتیجه این امر دلیلی شد تا این مطلب را به عنوان مبحث امروز در نظر بگیریم. شما می توانید انواع سررسید اختصاصی را در بخش نمونه محصولات 

 شرکت تبلیغاتی طرح هرم  مشاهده کنید.

 

سررسید فانتزی

 

سررسید فانتزی یا سالنامه به کتاب، یا دفترچه ای گفته می شود که می تواند رویداد ها، اتفاقات و رخ داد های مهمی را که در طی یک سال اتفاق افتاده اند را به ما نشان دهند. البته سررسید ها توانسته اند خود را در دنیای تبلیغات نیز جای دهند در نتیجه اگر قصد دارید کسب و کار و نام تجاری خود را به مرحله ای بالا تر ارتقاع دهید ، همچنین می توانید از سررسید فانتزی به عنوان تبلیغات نیز استفاده نمایید . توجه داشته باشید که سررسید فانتزی می تواند به دو صورت دستی و چاپی تهیه و تولید شوند. در نتیجه داشتن سررسید فانتزی  به ما در به یاد داشتن تمامی رویدادها و برنامه ریزی های روزانه کمک بزرگی خواهند نمود. مقالات مرتبط : چاپ سررسید اختصاصی

معرفی سررسید فانتزی :

متاسفانه سررسید فانتزی به دو نوع متفاوت نسبت داده می شود، مورد اول که به آن می پردازیم با توچه به مدل و چاپ های انجام شده بر روی سررسید بوده و نام آن بدین منظور به سررسید فانتزی اختصاص یافته است. برای مثال حتما شما هم سررسید هایی با طرح های کودکانه که دارای تصاویر شخصیت های کارتونی و ... هستند رو به رو شده اید، همانطور که گفته شد سررسید(مقالات مرتبط) می تواند برای تمامی سنین مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان هدیه ای زیبا نیز به عزیزان داده شود.

اما نوع دوم از سررسید فانتزی تنها به دلیل داشتن کاغذ فانتزی دارای این نام است که در اکثر مواقع به دلیل داشتن تشابه اسمی با سررسید دارای چاپ و مدل فانتزی اشتباه گرفته می شود در زمانی که سررسید فانتزی دارای کاغذ فانتزی است می توانید عملیات چاپ را با بهترین کیفیت داشته باشید. اما متاسفانه یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب این نوع از کاغذ قیمت آن می باشد. کاغذ فانتزی به این دلیل که از طریق کشور های اروپایی وارد ایران می شود دارای قیمت بالایی است و استفاده از آن برای کسب و کار های نو پا که دارای بودجه محدودی هستند سخت و دشوار خواهد بود.

 

سررسید فانتزی

 

طراحی سررسید فانتزی اختصاصی :

سررسید فانتزی با طراحی اختصاصی می تواند بسته به سلیقه شما دارای ظاهری متفاوت باشد برای مثال شما می توانید از رنگ دلخواه خود برای نمایش روزهای تقویم و تعطیلی های آن استفاده کنید و یا یکی از انواع صحافی نظیر دوخت ، صحافی کلاسوری و یا با استفاده از فنر و کاغذ پانچ شده را انتخاب نمایید. همچنین اگر طرح را مدل خاصی برای شکل ظاهری آن در نظر دارید اینکار می تواند از طریق قالب های مختلف انجام شده و به مرحله تولید برسد.