تقویم و سررسید

سررسید با جلد لمینیتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با جلد لمینیتی

امروزه می توانیم سررسید(نمونه کارها) را به عنوان یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای برنامه ریزی در نظر بگیریم. سررسید کتابی است که از طریق آن زمان مناسبت ها ، رویدادها و اتفاق های مهم رخ داده در طول یکسال را می فهمیم و علاوه بر این می توانیم از آن به عنوان هدیه ای ارزشمند و یا وسیله ای برای تبلیغات و معرفی کسب و کارمان استفاده کنیم. در ادامه قصد داریم شما را با سررسید با جلد لمینیتی و بهترین نمونه های آن در شرکت تبلیغاتی طرح هرم آشنا کنیم که توانسته محبوبیت بی شماری را در میان سایر سررسید ها به خود اختصاص دهد.

سررسید با جلد لمینیتی

 

معرفی سررسید با جلد لمینیتی :

پیش از معرفی سررسید(نمونه کارها) با جلد لمینیتی بهتر است کمی در رابطه با مفهوم لمینیت کردن صحبت کنیم. عموماً از لمینت برای حفظ آثار چاپی استفاده می شود. لمینت کردن را می توان استفاده نمودن از لایه نازکی بر رو یا پشت صفحه چاپی دانست که این امر برگه چاپ شده را در برابر رطوبت و تغییر دما محفوظ نگه می دارد. لمینت دارای حالتی مایع است و انواع مایع لمینت بر روی سطوح مختلف عمل چاپ غیر مستقیم را انجام می دهند. مقالات مرتبط : سررسید با آسترو بدرقه اختصاصی

در نتیجه زمانی که فرآیند چاپ سررسید انجام می شود و جلد آن با طرح دلخواه تزئین می گردد نوبت لمینیت کردن است. پس نباید لمینت را با عمل چاپ یکی در نظر بگیرید، جلد سررسید بسته به سایز و نوع اش با دستگاه های خاص پرس یا لمینت می کنند. لمینت بر اساس حرارت به دو نوع لمینت گرم و لمینیت سرد تقسیم می شود. اگر سررسید با جلد لمینیتی نازک تر، زیباتر، ظریف تر را می خواهید لمینیت سرد انتخاب مناسبی خواهد بود. اما لمینت گرم به دلیل پایین بودن هزینه دارای محبوبیت بیش تری در بین مردم است، لمینت گرم را می توانید به صورت مات یا براق ببینید. در سررسید با جلد لمینیتی گرم از  پوشش پلاستیکی استفاده می شود که با حرارت بر روی سطح کشیده می شود. این کار از زمان های دور رایج است که در اصطلاح به آن فرایند پرس می گویند.شما می توانید بسته به سلیقه و نیاز خود سررسید با جلد لمینیتی را به صورت پشت یا روی کار و یا به هر دو صورت لمینت نمایید.

سررسید با جلد لمینیتی

 

طراحی اختصاصی سررسید با جلد لمینیتی :

اگر می خواهیدبرای طراحی سررسید(نمونه کارها) با جلد لمینیتی اختصاصی خود از طرح های مختلف چاپی استفاده کنید، پیشنهاد ما روش لمینیت سرد است. عموماً روش لمینیت سرد برای محافظت از سطح کار چاپ شده و ایجاد جلوه های هنری مورد استفاده قرار می گیرد. می توان فرایند تهیه سررسید با جلد لمینیتی سرد را از لحاظ ضخامت همانند کار سلفون کشی دانست. البته روش مشابه دیگری با نام کوتینگ نیز وجود دارد که  این کار را با پاشیدن مواد مایع خاص پلیمری انجام می دهد. در نتیجه اگر قصد دارید کسب و کار و تجارت خود را به مراتب بالاتری برسانید پیشنهاد می کنیم علاوه بر استفاده از روش لمینیتی سرد ، از تصاویر خدمات و محصولات خود نیز در سررسید(مقالات مرتبط) با جلد لمینیتی اختصاصی استفاده کنید.