تقویم و سررسید

سررسید با جلد چرم چسبی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با جلد چرم چسبی

امروزه روش های مختلفی برای معرفی کسب و کار و شناساندن نام تجاری و برند اختصاصی شما در دنیای پر رمز و راز کسب و کار وجود دارد ، یکی از متداول ترین این روش ها که به هنگام نزدیک شدن به سال نو شمسی و حتی میلادی مورد استفاده قرار می گیرد، سفارش سررسید(نمونه کارها) با جلد چرم چسبی است، سررسید با جلد چرم چسبی علاوه بر این که می تواند به عنوان کادویی بی نظیر و بی همتا باشد و سایرین را با رویداد ها ، اتفاق های مهم و مناسبت های گوناگون رخ داده در طول یک سال مانند بزرگ داشت یاد نام برخی از اساتید و غیره آشنا سازد، قادر است همانند معرف ، بازاریاب و پل ارتباطی میان شما و مشتریانتان باشد. در نتیجه اگر شما نیز خواستار پیشرفت و تحول اساسی در زمینه فروش محصولات و خدماتتان هستید سفارش سررسید با جلد چرم چسبی از شرکت تبلیغاتی طرح هرم  می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

 

سررسید با جلد چرم چسبی

 

 

معرفی سررسید با جلد چرمی :

همانطور که حتما می دانید سررسید ها بسته به نوع جلد و دیگر موارد می تواند دارای انواع مختلفی باشد که در ادامه به طراحی و دیزاین اختصاصی هر یک از آن ها می پردازیم. زمانی که شما قصد دارید سررسید با جلد چرم چسبی سفارشی خود را تهیه کنید ممکن است صحبت ها و نظرات مختلفی در رابطه با طراحی سفارشی و اختصاصی سررسید بشنوید که تمامی آن ها بسته به سلیقه شما طراحی خواهند شد.

حمل سررسید با جلد چرم چسبی : یکی از مهم ترین ویژگی های سررسید با جلد چرم چسبی راحتی حمل آن است این نوع از سررسید ها برای آقایونی که علاقه ای به حمل کیف ندارند بسیار مناسب است در نتیجه می توانید از سررسید(نمونه کارها) با جلد چرم چسبی به عنوان کیف نیز استفاده نمایید، در نتیجه تعبیه جا کارتی و محلی برای نگهداری خودکار می تواند بسیار کاربردی و مفید واقع شود تا این افراد بتوانند به راحتی لوازم ضروری و مورد نیاز خود برای شرکت در جلسات و سایر مکان ها را با خود به همراه داشته باشند. مقالات مرتبط : نقش ناشر در تولید سررسید

  • تبلیغات و سررسید با جلد چرم چسبی :  شما می توانید با سفارش سفارش سررسید با جلد چرم چسبی اختصاصی علاوه بر داشتن ظاهری شیک و خاص ، از سررسید(مقالات مرتبط) و سالنامه خود به عنوان محلی برای تبلیغات کسب و کار ، برند و نام تجاریتان استفاده کنید. برای اینکار تنها کافی است بر روی جلد و یا سایر محل های قابل دید طرحی از لوگو ، نام شرکت ، آدرس ، تلفن و اطلاعاتی در رابطه با کسب و کار را درج نمایید پیشنهاد ما استفاده از لوگو بر روی جلد است که بسته به بودجه شما می تواند به صورت پلاک های فلزی پرچ شده و یا از نوع چاپی باشد.
  • رنگ در سررسید با جلد چرم چسبی : استفاده از رنگ های سفارشی برای چرم چسبی بکاررفته به عنوان جلد می تواند در جلب مشتریان دخیل باشد، سعی کنید رنگ کاور چرم خود را با رنگ های استفاده شده در لوگو و یا صفحات داخلی سررسید مطابقت دهید.  

 

 

سررسید با جلد چرم چسبی