تقویم و سررسید

سررسید با جلد چرم ابردار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با جلد چرم ابردار

امروز می خواهیم در رابطه با یکی از انواع سررسید(نمونه کارها) به نام سررسید با جلد چرم ابردار بپردازیم اما پیش از آن بیایید با مفهوم اصلی سررسید و کاربرد های آن در زندگی روزمره بپردازیم. سررسید با جلد چرم ابردار به دفتر یا کتاب صحافی شده ای گفته می شود که می توانید از طریق آن تمامی رویدادهای اتفاق‌افتاده، تعطیلی ها و سایر مناسبت های رخ داده در طی یک سال را با تاریخ و روز هر یک ببینید. علاوه بر سررسید های ذکر شده می توانید بسته به کار و نیازمندی های خود، سررسید با جلد چرم ابردار با هر یک از موضوعات خاص نظیر اقتصادی، سیاسی و حتی اجتماعی و ... تهیه نمایید و یا تنها به یک موضوع خاص بپردازید. شرکت تبلیغاتی طرح هرم  ارائه کننده انواع سررسید با جلد چرم ابردار در انواع مختلف میباشد.

 

سررسید با جلد چرم ابردار

 

معرفی سررسید با جلد چرم ابردار :

همانطور که حتماً می دانید سررسید های دارای جلد چرم محبوبیت خاصی در میان دوست داران سالنامه و شرکت ها پیدا کرده اند، اما چه تفاوتی میان سررسید(نمونه کارها) با جلد چرم ابردار و سررسید با جلد معمولی وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که سررسید با جلد چرم ابردار همانطور که از نامش پیدا است در بین جلد و رویه چرمی دارای یک لایه ابر مانند است. این لایه ضخامت جلد و طرز و حالت قرار گیری آن را به صورت چشم گیری زیبا می کند و از این رو توانسته اکثر سفارش های مربوط به نو شدن سال را از آن خود کند. از طرفی سررسید با جلد چرم ابردار علاوه بر ضخامت و قطر حالتی کاملا خوش دست و راحت دارد که این امر استفاده از آن را راحت تر می نماید. مقالات مرتبط : سر رسیدهای هنری

طراحی سررسید با جلد چرم ابردار اختصاصی :

شما قادرید سررسید با جلد چرم ابردار اختصاصی خود را بسته به سلیقه و نظر خود به صورت های مختلفی طراحی کنید و این عوامل می توانند بسته به تعداد طیف رنگی استفاده در زمان چاپ برگه های درون سررسید، نوع صحافی، قرار گرفتن روزها ( به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه )، نوع کاغذ ، رنگ جلد چرم ابردار استفاده شده متفاوت باشد. اما مهم ترین عاملی که باید به هنگام طراحی سررسید با جلد چرم ابردار اختصاصی خود به آن دقت کنید، تطابق رنگی میان رنگ های بکار رفته در جلد و داخل سررسید با طرح لوگو و یا طرح انتخابی شما برای معرفی شرکتتان است.

 

سررسید با جلد چرم ابردار

 

زمانی که قصد دارید از سررسید به عنوان منبعی برای تبلیغات و یا معرفی خدمات و محصولاتتان استفاده کنید، قرار دادن قسمتی برای درج آدرس و شماره های تماس شرکت امری ضروری است. از طرفی برای جلب مشتریان جدید بهتر است از تصاویر محصولات در صفحات میانی سررسید(مقالات مرتبط) استفاده کنید و یا اگر می خواهید مشتریان خاصی را به سمت خرید از نام تجاری خود سوق دهید، پیشنهاد ما استفاده از پکیج های تلفیقی سررسید با جلد چرم ابردار و خودکار، سررسید با جلد چرم ابردار و جاسوئیچی و ... است زیرا زمانی که مشتریان میزان هزینه شما برای اینگونه هدیه ها را می بینند می توانند راحت تر به برند و شرکتتان اعتماد کنند.