تقویم و سررسید

سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی

سررسید(نمونه کارها)ها دارای انواع مختلفی هستند و یکی از محبوب ترین آن ها را می توانیم سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی در نظر بگیریم. برای توضیح هر چه بهتر این مدل ابتدا به توضیح معنی و کاربرد اصلی آستر بدرقه می پردازیم و سپس با روش های افزایش کیفیت چاپ و مراحل انجام و روش های تولید آن خواهیم پرداخت. لطفا برای دیدن انواع طرحهای خاص وایده های جدید از سایت شرکت تبلیغاتی طرح هرم  دیدن فرمایید.

معرفی سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی :

آستر بدرقه اصطلاحی است که به عنوان نام کاغذ متصل کننده جلد سررسید(نمونه کارها) به صفحات داخلی آن استفاده می شود. هر سررسید شامل ۲ آستر بدرقه است که یکی از آن ها در ابتدا و دیگری در انتهای آن قرار می گیرد. آستر بدرقه علاوه بر دادن جلوه ای زیبا به سررسید می تواند در بالا بردن کیفیت نیز دخیل باشد. همانطور که گفته شد به هنگام باز کردن جلد، اولین چیزی که در مقابل چشم کاربر قرار می گیرد، آستر بدرقه سررسید است. در نتیجه با استفاده  از رنگ، طرح و کاغذهای زیبا می توانید نقش مهمی در زیبایی سررسید داشته باشید، همچنین اگر می خواهید از سررسید با آستر و بدرقه به عنوان وسیله ای برای معرفی برند و کسب و کارتان استفاده کنید ، نوشتن نام شرکت ، آدرس ، و وجود معرفی کوچکی از آن می تواند مفید واقع شود. مقالات مرتبط : طراحی سررسید و چاپ سررسید

سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی, سررسید با آستر و بدرقه تبلیغاتی, آستر و بدرقه اختصاصی, طراحی سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی, طراحی آستر و بدرقه اختصاصی, انواع آستر و بدرقه , انواع آستر و بدرقه برای سررسید, سررسید 98, سررسید اختصاصی, انولع سررسید , نحوه طراحی سررسید

عوامل مهم در زمان چاپ سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی :

یکی از عوامل مهم در بالا بردن کیفیت چاپ سررسید(نمونه کارها) با آستر و بدرقه اختصاصی جنس آستر  و بدرقه و همچنین میزان گرماژ آن می باشد. همانطور که در بالا اشاره کردیم آستر بدرقه به کاغذ متصل کننده جلد سررسید به صفحات داخلی آن گفته می شود در نتیجه با در دست گرفتن جلد سررسید، وزن کل صفحات به آستر آن منتقل می گردد. پس به هنگام سفارش باید حتما از کیفیت آستر و بدرقه سررسید(مقالات مرتبط) اطمینان حاصل کنید.

کاغذ های مناسب برای چاپ سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی :

عموما از سه نوع کاغذ برای تولید سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی استفاده می شود:

  • کاغذ گلاسه در آستر و بدرقه اختصاصی : کاغذ گلاسه ۱۰۰ تا ۱۵۰گرم برای اینکار مناسب است. می توانید طرح دلخواه و خاص خود را برای طراحی آستر و بدرقه اختصاصی آن استفاده کنید.
  • کاغذ تحریر در آستر و بدرقه اختصاصی : کاغذ تحریر را می توان به عنوان متداول ترین نوع آستر و بدرقه در نظر گرفت. برای اینکار باید از کاغذ تحریر با ضخامت (۱۰۰ یا ۱۲۰گرم ) و گرماژ بالا استفاده نمایید.
  • کاغذ فانتزی در آستر و بدرقه اختصاصی : اگر می خواهید کیفیت سررسید با آستر و بدرقه اختصاصی شما خاص و بی نظیر باشد باید از کاغذ فانتزی استفاده کنید. کاغذ فانتزی از زیر شاخه های کاغذ خود رنگ و خود بافت است که هم دارای زیبایی بی همتا و هم دارای مقاومت بالا می باشد. این کاغذ اغلب از کشورهای اروپایی وارد ایران می شود به همین دلیل قیمت بالایی دارد.

نکته :

تکنیک چسباندن آستر و بدرقه  بسیار مهم است زیرا می تواند باعث ایجاد فاصله بین جلد و داخل سررسید شود.