تقویم و سررسید

سررسید اختصاصی با جلد کتان

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید اختصاصی با جلد کتان

در دنیای امروز، سررسید(نمونه کارها) دارای جایگاه ویژه ای هستند و به همین دلیل است که اگر شما دارای کسب و کار و یا تجارتی نو پا هستید بهتر است سررسید اختصاصی خود را سفارش دهید. داشتن سررسید اختصاصی با جلد کتان می تواند برای این منظور انتخاب مناسبی باشد. توجه داشته باشید، زمانی که شما سررسید اختصاصی خود را بنا به سلیقه و میل قلبی خود در شرکت تبلیغاتی طرح هرم سفارش می دهید طراحان قادرند از نام تجاری، برند ، آدرس و همچنین تصاویری از محصولات و دیگر راه های مناسب جهت معرفی کوتاهی در رابطه با نحوه کار ، زمینه شغلی و خدمات و محصولاتتان را به مشتریان و افراد جدیدی که سررسید هایتان را می بینند ارائه نمایند. 

سررسید اختصاصی با جلد کتان

همانطور که می دانید سررسیدها دارای ویژگی های بسیاری هستند، برای مثال می توانید از طریق سررسیدها به برنامه ریزی کارهای روزمره خود بپردازید و از مناسبت ها و اتفاق های رخ داده در طی یک سال مطلع شوید. اما سررسید(نمونه کارها) اختصاصی با جلد کتان چه تفاوتی با سایر سررسید ها خواهد داشت؟ همانطور که از نام آن مشخص است جلد به کار رفته در این نوع از سررسید ها از نوع کتان هستند که به دلیل داشتن سطحی بافت دار توانسته اند ظاهری جالب و فریبنده داشته باشند. جالب است بدانید که جلد های کتانی که برای سررسید مورد استفاده قرار می گیرند می توانند یکی از دو مدل زیر باشند :

  • سررسید اختصاصی با جلد کتان آلمان :

جلد کتان آلمان در دو سطح داخلی و خارجی خود دارای سطح بافت دار است در نتیجه نسبت به نوع دوم کمی حجیم تر بوده و می تواند به عنوان انتخابی نوین در بین سایر جلد ها باشد. یکی از مهم ترین دلایل انتخاب جلد کتان در زمانی است که می خواهید طرح دلخواه خود را بر روی سررسید اختصاصی با جلد کتان خود چاپ نمایید. زیرا جلد کتان دارای خاصیتی است که می تواند رنگ ها و طرح چاپی شما را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد. مقالات مرتبط :  سررسید با بند جداکننده اختصاصی

 

  • سررسید اختصاصی با جلد کتان امباس :

همانطور که پیش تر ذکر کردیم دو نوع سررسید اختصاصی با جلد کتان وجود دارد، نوع اول  جلد کتان آلمان بود اما نوع دوم آن که از امباس نمودن جلد های معمولی توسط دستگاهی به همین نام تولید می شوند، تنها از یک سمت دارای سطح بافت دار است و اگر شما قصد چاپ بر روی یک ست را داشته باشید انتخابی مناسب می باشد.

 

نحوه تولید سررسید اختصاصی با جلد کتان :

زمانی که قصد دارید سررسید اختصاصی با جلد کتان خود را طراحی کنید موارد بسیاری نظیر نحوه صحافی، نوع طیف رنگی انتخابی برای صفحات داخلی، رنگ جلد ( بهتر است با رنگ بکار رفته در لوگو و نام تجاری مرتبط باشد)، ترکیب بندی روزهای سررسید(مقالات مرتبط) که می تواند به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه می توانند به عنوان نکاتی مهم و ارزشمند باشد که بسته به سلیقه شما انتخاب می شوند. در نتیجه با در نظر گرفتن این نکات قادر خواهید بود فروش محصولات خود را بالا ببرید.