تقویم و سررسید

سررسید اختصاصی رقعی

 • نویسنده: نسیم نیری
 •     
 • :تاریخ

سررسید اختصاصی رقعی

همانطور که حتما می دانید سررسید یا سالنامه به دفاتری گفته می شود که می توانید از طریق آن تاریخ، رویداد و وقایع مهمی را که در طی یک سال اتفاق افتاده را بدانید ، این رویداد هها می تواند شامل موضوعات مختلفی باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سررسید اختصاصی رقعی

معرفی ویژگی های سررسید اختصاصی رقعی

سررسید ها بنا به سایز های برگه ها به بخش های مختلفی تقسیم می شوند و سررسید اختصاصی رقعی با داشتن سایز 15*21 سانتی متر به عنوان یکی از خخوش سایز ترین آن ها شناخته می شود. شما می توانید از این سررسیدها برای تبلیغ شرکت، رستوران و بیزینس خود استفاده نمایید.

انواع سررسید اختصاصی رقعی

شما می توانید سررسید اختصاصی رقعی خود را بسته به سلیقه و علایق خود با موارد زیر به صورت سفارشی چاپ و تولید نمایید:

 • نوع رنگ استفاده شده در چاپ:تقویم ها بسته به نوع رنگی که در صفحات داخلی سررسید مورد استفاده قرار می گیرند به دو حالت تک رنگ و دو رنگ تقسیم می شوند. در حالت تک رنگ تنها یک طیف رنگی مورد استفاده قرار می گیرد و در حالت دو رنگ طیف ها شامل دو رنگ هستند.
 • کاغذ استفاده شده در زمان چاپ: کاغذهایی که در زمان چاپ مورد استفاده قرار می گیرند به دو مدل تقسیم می شوند. شما می توانید برای چاپ سررسید اختصاصی رقعی خود از کاغذ کرم که به کاغذ کاهی نیز معروف است استفاده کرده و یا کاغذ های تحریر سفید رنگ را در نظر بگیرید.
 • انواع جلد های موجود برای سررسید اختصاصی رقعی: جلد های مختلفی برای این نوع از سررسید وجود دارند که در اینجا تنها به برخی از پرطرفدار ترین آن ها می پردازیم، البته لازم به ذکر است که اسم های زیر می تواند بسته به شرکت های مختلف نام های متفاوتی داشته باشند:
 1. سررسید سلفون
 2. سررسید چرمی
 3. سررسید ترمو
 4. سررسید ارگانایزر
 5. سررسید گالینگور
 6. سررسید برجسته
 • صحافی در سررسید اختصاصی رقعی : علاوه بر موارد ذکر شده در بالا نوع صحافی نیز می تواند بسته به دلخواه شما متفاوت باشد. یکی از انواع صحافی که می توان آن را به عنوان به صرفه ترین نوع صحافی دانست، صحافی دوخت است که در آن صفحات را از طریق دوخت به جلد متصل می کنند. نوع های دیگر این صحافی ها فنری و کلاسوری است که در آن برگه های پانچ شده تقویم را از طریق فنر و گیره های فلزی به جلد وصل می نمایند.

تبلیغات و طراحی اختصاصی سررسید رقعی:

شما می توانید کسب و کار خود را از طریق طراحی اختصاصی و سفارشی سررسید های رقعی به دیگر مردم و مشتریان همیشگیتان معرفی کنید و از این طریق تولیدات و محصولاتتان را به آن ها بشناسانید. تنها کافی است برای اینکار عکس های مربوط به این محصولات را در صفحات اولیه سررسیدتان قرار دهید و یا لوگو نام تجاری خود را بر روی آن درج نمایید. اینگونه مردم در زمان دیدن سررسید هایتان می توانند علاوه بر تاریخ رویداد ها با محصولات و خدمات شما نیز آشنا شوند.