تقویم و سررسید

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی با لت گلاسه در اول

 • نویسنده: حسینی
 •     
 • :تاریخ

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی با لت گلاسه در اول

سررسید اختصاصی به سررسیدی گفته می شود که به سفارش مشتری خاص و ثبت نام و نشان تجاری آن شرکت توسط شرکت های تبلیغاتی همانند شرکت تبلیغاتی طرح هرم چاپ می شود.

سررسید های اختصاصی معمولا از بخش های گوناگونی برخوردارند که در زیر به شرح تعدادی از آنها می پردازیم. شما می توانید انواع سررسید(نمونه کارها)اختصاصی را در بخش نمونه محصولات مشاهده کنید. مقالات مرتبط : سررسید با جلد لمینیتی

1- جلد : جلد سررسید ها با توجه به نوع سررسید و سلیقه مشتری انتخاب می شوند، جلد سررسید می تواند چرمی، فوم، گالینگور، مقوا با پوشش سلفون و... باشد، جنس جلد تاثیر زیادی در قیمت تمام شده سررسید اختصاصی دارد، به عنوان مثال سررسید با جلد چرم طبیعی و با کیفیت قیمت بالا تری از سررسید اختصاصی با جلد گالینگور دارد.

 

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی با لت گلاسه در اول

( طراحی سررسید و چاپ سررسید اختصاصی با لت گلاسه اول، مجموعه ورزشی اکسیژن)

2- آستانه و بدرقه: در سررسید های اختصاصی به صفحه ای گفته می شود که جلد را به صفحات داخلی سررسید(نمونه کارها) متصل می کند. انتخاب کاغذهای رنگی و فانتزی تاثیر زیادی در زیباتر شدن سررسید اختصاصی دارد و معمولا تولید کنندگان توجه زیادی به آن می کنند.

3- لت گلاسه اول سررسید : در سررسید های اختصاصی مشتری می تواند تعدادی صفحه به اول سررسید(مقالات مرتبط) اضافه کند، معمولا شرکت ها به نسبت نیاز خود 4 ، 8 یا 16 صفحه به اول سررسید اختصاصی اضافه می کنند و در آن تبلیغات و اطلاعات شرکت خود را ثبت می کنند و یا به معرفی کالا و خدمات خود می پردازند.

جنس این صفحات اغلب از کاغذ گلاسه 135 گرم است و با چاپ چهار رنگ ، ولی گاهی بعضی شرکت ها ترجیح می دهند از همان کاغذ صفحات داخلی سررسید اختصاصی که معمولا تحریر 80 یا 70 گرم است استفاده کنند.

لت اول سررسید علاوه بر به زیبایی تر کردن سررسید اختصاصی، کمک زیادی به آشنایی کاربران سررسید،  با برند، کالا و خدمات آن می کند .

 

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی با لت گلاسه در اول

( طراحی سررسید و چاپ سررسید اختصاصی با لت گلاسه اول، شرکت عمران و توسعه الیگودرز )

4- صفحهات داخلی سررسید اختصاصی:

 • صفحه بنام خدا
 • صفحه تبریک سال نو و لحضه تحویل سال
 • صفحه مشخصات دارنده سررسید : در این صفحه دارنده سررسید(نمونه کارها) می تواند مشخصات فردی خود را در قسمت های تعیین شده ثبت نمایید، این قسمت عموما شامل بخش هایی چون : نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، شماره شناسنامه، شماره گواهینامه، تاریخ تولد، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، نشانی، کدپستی و تلفن های ضروری و... می باشد.
 • روز شمار سررسید اختصاصی : این قسمت با توجه به نیاز مشتری می تواند یک روز در صفحه، دو روز در صفحه، یک هفته در یک صفحه و... باشد. شما می توانید انواع سررسید اختصاصی را در بخش نمونه محصولات مشاهده کنید.
 • یادداشت: گاهی در سررسید اختصاصی صفحات کمی را برای روز شمار اختصاص می دهند و باقی صفحات را برای به یادداشت اختصاص می دهند.
 • دفتر تلفن: در انتهای سررسید معمولا چند صفحه را برای درج تلفن های مورد نیاز کاربر اختصاص می دهند.
 • تلفن های ضروری : تلفن آتش نشانی، پلیس، شرکت گاز، شرکت آب و فاضلاب، شرکت برق، کد شهر های ایران، کد کشور های مختلف، جدول مسافت های بین شهری و...
 • اطلاعات مهندسی و یا تخصصی

 

در این راستا بخوانید :

سررسید به سفارش مشتری 

چاپ سررسید اختصاصی با لوگو

سررسید با روز شمار طراحی اختصاصی