ملزومات رستوران و فست فود

نگه دارنده ظروف کاسه ای

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

نگه دارنده ظروف کاسه ای

از آنجایی که امروز وسایلی نظیر انواع کاسه ها و لیوان ها و ... در رستوران ها، فست فود ها و دیگر مکان ها نظیر کافی شاپ و ... استفاده زیادی دارند برخی جعبه ها نیز برای آسانی در حمل نمودن این اشیاء تعبیه شده اند که کار را برای صاحبان کسب و کارها و مشتریان آسان تر نموده اند. به این جعبه های مقوایی نگه دارنده ظروف گفته می شود که در ادامه با انواع ویژگی های آن ها نظیر جنس، سایز و مدل هایش آشنا خواهید شد:

یکی از ترفندی ترین نکات برای جذب مشتری فرآهم نمودن حس آسایش و راحتی در مشتریان است که از طریق راه ها و روش های مختلف صورت می پذیرد.

نگه دارنده ظروف کاسه ای

ویژگی های نگه دارنده ظروف کاسه ای

ویژگی های مختلفی را می توان برای نگه دارنده ظروف کاسه ای در نظر گرفت، این ویژگی ها شامل مواردی نظیر جنس، نوع، موارد مصرف ، تبلیغات و ... می باشند.

جنس نگه دارنده ظروف کاسه ای:

می توانید در زمان تولید نگه دارنده ظروف کاسه ای از مقواهای دو جداره استفاده کنید که به دلیل به صرفه و کم هزینه بودن، اغلب لایه خارجی آن را از جنس مقوای فیبر جامد یا مقوای کرکره ای می سازند، این نگهدارنده های دو جداره به عنوان عایق حرارتی نیز شناخته می شوند در نتیجه علاوه بر گرم نگه داشتن غذا باعث استحکام بیش تر نگه دارنده نیز می گردد.

سایز و شکل ظاهری نگه دارنده ها :

از آنجایی که قصد اصلی ما از تولید این مطلب آشنایی شما با نگه دارنده ظروف کاسه ای است باید بگویم شکل ظاهری این نگهدارنده ها می تواند بسته به تعداد یا اندازه کاسه های مصرفی شما متفاوت باشند، شما می توانید  نگه دارنده ظروف کاسه ای خود را با شکل های دلخواه و طرح های متنوعی که برند و رستوران یا کافی شاپ شما را به بهترین نحو معرفی می کنند طراحی کنید و از آنجایی که این نگهدارنده ها برای حمل آسانتر کاسه ها می باشند می توانید قابلیت های جدیدی نظیر قابل حمل بودن و ... را نیز به آن بیافزایید.

در زمان سفارش نگه دارنده ظروف کاسه ای بهتر است از تعداد زوج استفاده کنید، برای مثال استفاده از پک های تک ، دو و چهار نفره می تواند امری مقرون به صرفه تر باشد تا بخواهید از تمامی سایزهای آن سفارش بدهید، زیرا در خواست های استفاده و سفارش در این تعداد بسیار بیش تر بوده و مطمئن خواهید بود که تمامی آن ها به مصرف خواهند رسید.

نگه دارنده ظروف کاسه ای و تبلیغات:

شما می توانید از نگه دارنده ظروف کاسه ای  به عنوان راه و روشی برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنید، برای مثال می توانید بر روی این نگه دارنده ها از تصاویر مرتبط با برند و نام تجاری خود یا موارد مرتبط با غذای قابل سرو، رستوران، لوگو، آدرس ، شماره تلفن و هرگونه اطلاعاتی که می تواند مشتریان و عموم مردم را با رستوران و کار شما آشنا کند استفاده نمایید.