ملزومات رستوران و فست فود

لیبل مشخص کننده نوع غذا

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

لیبل

لیبل ها در انواع مختلفی تهیه و چاپ می شوند . به طور خلاصه می توان به لیبل های پشت چسبدار، برچسب شیشه ای، خردشونده یا لیبل گچی، لیبل لایه شونده ، لیبل های وید اثرگذار و بدون اثر، لیبل شبرنگ یا  لیبل اموال و... اشاره کرد که خود این لیبل ها هم دارای تکنولوژی های ساخت متفاوتی هستند.  مثلا انواع لیبل های پشت چسبدار از قبیل کاغذی (مات و براق)، صدفی، پلی گور، حرارتی، متال، متالایز، شبرنگ، وید، ترانسپارنت و هستند. لیبل های شیشه ای دارای مزایایی همچون امکان خواندن از هر دو طرف، مقاومت بالا، قابلیت اتصال بر روی شیشه و بی رنگ می باشد. لیبل های امنیتی نیز دارای مزایای همچون چسبندگی بسیار بالا، خرد شدن لیبل امنیتی هنگام جدا شدن از سطح، مناسب اموال و موارد امنیتی، مقاوم در مقابل انواع حلال و عوامل محیطی هستند.

از لیبل های امنیتی برای پلمپ پيچ هاي موبايل، پلمپ پيچ هاي قطعات كامپيوتر و الكترونيكي، ليبل گارانتي قطعات ريز و كوچك، ليبل گارانتي رم موبايل، برچسب ضمانت قطعات الكترونيكي حساس، ليبل گارانتي باطري موبايل، ليبل پلمپ كمكي نامه هاي خيلي محرمانه استفاده می شود. به برخی از برچسب های امنیتی، وید می گویند که در انواع شطرنجی و نقره ای موجود است. به هر حال لیبل از هر نوعی که باشد، خاصیت احراز هویت و متمایز کنندگی دارد. شما می توانید با استفاده از لیبل کالا ها را از یگدیگر متمایز کرده و پا را از حد فراتر گذاشته و آن را به یک ابزار تبلیغاتی بدل کنید.

لیبل مشخص کننده نوع غذا

لیبل مشخص کننده نوع غذا

برچسب گذاری مواد غذایی ، یک امری بدیهی نیست بلکه یک تخصص است. رونق فروشگاه های زنجیره ای در سطح کشورمان هشداری برای انواع شرکت ها به خصوص شرکت های تولید مواد غذایی است. اکنون زمانی است که مشتریان خودشان محصول را از میان تعداد کثیری از محصولات یکسان و بعضا مشابه انتخاب می کنند. جالب است بدانید که برچسب گذاری غذا و لیبل مشخص کننده نوع غذا نیز در زیر مجموعه بسته بندی مواد غذایی قرار می گیرد. همچنین گسترش فرهنگ مردم و توجه به سلامتی جامعه، برچسب گذاری به عنوان ابزاری مهم جهت اطلاع رسانی مصرف کنندگان به حساب می آید. نوعی از برچسب گذاری که ویژگی های تغذیه ای یک ماده غذایی را جهت اطلاع مصرف کننده توصیف می کند، برچسب غذایی نامگذاری شده است. در لیبل مشخص کننده نوع غذا مواردی همچون نام محصول، نام تجاری محصول، وزن، شماره پروانه ساخت/ کد یا شناسه نظارت و یا پروانه بهداشتی یا مجوز ورود برای محصولات تولیدی خارج از کشور، سری ساخت، مواد تشکیل دهنده، نام و نشانی تولید کننده و بسته بندی کننده، شرایط نگهداری، دستورالعمل آماده سازی و مصرف محصول و الزامات و توصیه های بهداشتی ذکر می شود. هر چه قدر طراحی لیبل مشخص کننده نوع غذا خوانا تر و زیبا تر باشد، تاثیر و تصوری مثبت بر مشتریان خواهد داشت. این برچسب ها معمولا پشت محصول قار می گیرد که در کنار آن علائمی مثل علامت استاندارد و ایزو (مثل ایزو ۹۰۰۰ ، 9001، 9002، 9003، 9004، 9005،  ۹۰۰۶، ایزو ۱۴۰۰۰ و ایزو ۲۲۰۰۰) نیز آورده می شود.