ملزومات رستوران و فست فود

کاور کشویی قاشق و چنگال

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

کاور کشویی قاشق و چنگال

امروزه رستوران ها و فست فود در میان خانواده های ایرانی جایگاه خاصی پیدا کرده اند. این امر به گونه ای است که تا عضوی از خانواده فرصتی برای دور هم جمع شدن پیدا کند سعی دارد با دلایل مختلف نظیرصرفه جویی در وقت، انتخاب غذای مورد علاقه، رهایی از دردسرهای پخت و پز و شستشو و تفریح و تنوع ساعاتی را در رستوران ها و اغذیه فروشی های شهر می گذرانند. البته این امر در بین گروه سنی پایین تر و افراد مجرد کمی بیش تر است زیرا می توانند ساعات خوشی را در کنار دوستان خود سپری کنند. در ادامه قصد داریم به کاور های کشویی قاشق و چنگال بپردازیم که به نوبه خود می تواند شما را در داشتن رستورانی موفق و شیک یاری کند.

کاور کشویی قاشق و چنگال چیست:

همانطور که می دانید کاور در فرهنگ نامه هایی نظیر معین معادل پوشش است و درست مانند پوشیدن جامه، لباس، حجاب و .... می باشد. اما حیطۀ کاربردی این لغت در صنعت رستوران ها و فست فود چگونه است؟ اکثر غذاها برای ارسال به منازل و راحتی در زمان مصرفشان نیاز به کاور دارند برای مثال این کاور ها می توانند به شکل جعبه های مختلف باشند و یا به صورت کاغذ هایی که حول ساندویچ ها پیچیده می شوند.

اما کاور کشویی قاشق چنگال را می توان به مکعب مستطیلی مقوایی تشبیح کرد که به عنوان پوششی برای محفوظ نگه داشتن قاشق و چنگال در مقابل آلودگی ها استفاده می شود. حالت کشویی این کاور برای راحتی مشتریان در هنگام خارج نمودن قاشق و چنگال ها از درون جعبه است. اما کاور کشویی قاشق و چنگال تنها برای نشان دادن پاکیزگی و نظافت رستوران به مشتریان نیست بلکه می تواند در عوامل تبلیغاتی و شناساندن برند شما به مردم نیز  نقش موثری را ایفا کند.

چاپ و طراحی اختصاصی کاور کشویی قاشق و چنگال:

عموماً کاورهای کشویی قاشق و چنگال،  از مقوا هایی با گراماژ پایین و سلفون تشکیل می شوند و در نتیجه استفاده از اصول بسته بندی در ساخت کاور کشویی قاشق و چنگال بسیار حائز اهمیت است. از موارد مهم در این امر می تواند توجه به نوع کاغذ مصرفی و متناسب بودن آن با محصول داخل بسته داشته باشد. شما می توانید برای تبلیغات و طراحی این کاورهای کشویی از تصاویر مرتبط با برند و نام تجاری خود یا موارد مرتبط باغذا، رستوران، نام شرکت، لوگو، علامت استاندارد، آدرس ، شماره تلفن و هرگونه اطلاعاتی که می تواند بیننده این کلور را با رستوران و کار شما آشنا کند استفاده نمایید. می توانید بسته بندی ها برای هر کاور کشویی قاشق و چنگال را به صورت جفت جفت در تعداد و با طرح های متنوع و متناسب برای رستوران ها یا مراسم های مختلف ایجاد کنید. طراحی کاور کشویی قاشق و چنگال علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و درخور مشتریان، به گونه ای طراحی می شود که در صورت اضافه ماندن تعدادی یا تمامی ا ظروف برای زمان های دیگر نیز قابل استفاده باشند.