ملزومات رستوران و فست فود

کاور قاشق و چنگال اختصاصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

کاور قاشق و چنگال

امروزه بسته بندی نقش مهمی را در صنایع مختلف از جمله رستوران ها و فست فود ها ایفا می کند. این بسته بندی ها در طرح ها و مدل ها و حتی با جنس های متفاوتی ساخته می شوند. برای مثال به بسته بندی و کاور هایی که برای قاشق و چنگال استفاده می شود دقت کنید اینها بسته به مصرف می توانند به صورت پلاستیکی، مقوایی و با بسته بندی های متفاوت باشند که در ادامه ان مطلب نیز قصد داریم به آن ها بیش تر بپردازیم.

تاریخچه کاور قاشق و چنگال

پیدایش اولین کاور قاشق و چنگال به قرن ها پیش باز می گردد در آن زمان ها و با رایج شدن استفاده از این ابزار غذا خوردن و شیوع برخی بیماری ها و پر اهمیت شدن مسئله بهداشت برخی از افراد به فکر ایده ای برای وکیوم نمودن قاشق و چنگال نمودن. البته در ابتدای پیدایش آن ها به شکل و تنوع امروزیشان نبودند بلکه تنها از تکه ای پارچه یا کاغذ برای بسته بندی استفاده می شد، با گذر زمان و پیشرفت روز افزون صنایع و تکنولوژی، بسته بندی های قاشق و چنگال نیز به شیوه ای نوین تهیه شدند و به شکل امروزی که در فروشگاه ها، مغازه ها و ... می بینید درآمدند.

 

انواع کاور قاشق و چنگال

کاورهای قاشق و چنگال می توانند بسته به نوع و جنس قاشق و چنگال ها از جنس های متفاوتی ساخته شوند برای مثال برای کاور نمودن قاشق و چنگال های پلاستیکی که دارای وزن کمی هستند استفاده از روکش نایلونی نیز می تواند کفایت کند. این در حالی است که قاشق و چنگال فلزی برای مراقبت بهتر و به دلیل وزن بیش تر نیازمند کاور چوبی یا مقوایی هستند تا به دلیل داشتن استحکام بالاتر بتوانند وزن آن ها را تحمل نمایند.  

 

  • کاور کشویی قاشق و چنگال
  • پاکت کاغذی قاشق و چنگال
  • کاور پلاستیکی قاشق و چنگال
  • جعبه  چوبی قاشق و چنگال
  • کاور قاشق و چنگال با درب جدا

کاور قاشق و چنگال و تبلیغات

با محبوبیت بیش تر کاور قاشق و چنگال در میان رستوران ها و مردم، تبلیغات نیز توانستند تا خود را با این کاورها تلفیق نمایند و اینگونه شد که علاوه بر رعایت امور بهداشتی و نظافت، کاور های قاشق و چنگال توانستند به عنوان معرفی تاثیر گذار برای نام تجاری و برند رستوران ها نیز شناخته شوند.  طراحی اختصاصی کاور قاشق و چنگال شما را به سوی جلب رضایت مشتری سوق می دهد در نتیجه با چاپ طرح های رنگی و مهیج مربوط به قاشق و چنگال، عکس لوگو و رستورانتان و هم چنین آدرس و ... می توانید  توجه مشتریان را به خود و نام تجاریتان جلب کنید. برای درک بهتر و راهنمایی شما جهت انتخاب اینگونه طرح های اختصاصی باید گفت که طرح مناسب به طرحی گفته می شود که در عین سادگی و زیبایی قادر است برند و کسب و کار شما را به بهترین روش معرفی کرده و باعث شود نام شما تا مدت های بسیار در خاطر مشتری باقی بماند.